مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته از به تعویق افتادن زمان برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه که قرار بود خردادماه به میزبانی چین برگزار شود، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، هادی رضایی مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته زنان و مردان افزود: مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه قرار بود خردادماه به میزبانی چین برگزار شود که براساس آخرین اعلام برگزار کننده این تاریخ به تعویق افتاد و تا هفته ی آینده تاریخ جدید برگزاری این مسابقات اعلام خواهد شد.

او هم‌چنین از برگزاری هم‌زمان اردوی تیم های ملی والیبال نشسته زنان و مردان و جوانان خبر داد و گفت: اولین مرحله از تمرینات تیم ملی والیبال نشسته مردان با دعوت از ۱۵ ورزشکار از ۱۸ اردیبهشت‌ماه در تهران آغاز می‌شود و هم‌زمان با آن دومین مرحله از تمرینات تیم ملی جوانان در بخش مردان نیز برپا می‌شود تا ملی پوشان جوان علاوه بر برنامه‌هایی که در این اردو برای آن‌ها در نظر گرفته شده، در کنار تمرینات بزرگسالان کسب تجربه کنند و با انجام بازی‌های دوستانه برای رویدادهای پیش‌رو آمادگی بیش‌تری کسب کنند.

رضایی اضافه کرد: همزمان با این دو اردو، بانوان ملی پوش نیز به اردو دعوت شدند و آغاز این سلسله از تمرینات برای کسب آمادگی بیش‌تر جهت حضور در مسابقات آسیایی خواهد بود.

مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی در بخش مردان، زنان و جوانان را به شرح زیر اعلام کرد:

داوود علیپوریان، محمدخالقی و صادق بیگدلی (تهران)، مهدی بابادی (خراسان‌رضوی)، رمضان صالحی، مرتضی مهرزاد، مجید لشکری و امیرحسین کفشدار (مازندران)، میثم علی‌پور (گیلان)، مهرزاد مهروان (البرز)، محمدرضا سبحانی (اصفهان)، احمدایری و آرش خرمالی (گلستان)، حسین گلستانی (قم )، عیسی زیراهی (مرکزی) به سرمربیگری هادی رضایی، مربیگری علیرضا معمری و بهمن تاروردی و محمد صفری به عنوان فیزیوتراپ کنار تیم حضور خواهند داشت.

در بخش بانوان نیز نسرین فرهادی و طیبه جعفری (چهارمحال بختیاری)، معصومه زارعی، نداپنجه باشی، سمانه قنبری(خراسانرضوی)، بتول خلیل زاده، فاطمه جهانی، بتول جعفریان و رضوان میرزایی (کرمان)، مهری فلاحی (گیلان)، معصومه شجراتی (خوزستان)، فرزانه حیدری (هرمزگان)، زینب ملکی و مژگان نصیری (اصفهان)، سمیراخالقی (زنجان) و زهرادانایی (گلستان) به اردو دعوت شدند و تمرینات خود را زیر نظر مریم ایرانمنش، مربی تیم ملی انجام می دهند.

در بخش جوانان نیز امیرحسین نوری، حمیدرضاعباسی (تهران)، علی اکبری توپکانلو (خراسان‌رضوی)، امیرمحمدابراهیمی (مازندران)، رضاعشوری و یوسف علی‌پور(گیلان)، مرتضی زندلشتی (البرز)، محمدنعمتی و جمال نظری (گلستان)، امیرحسین رومیانی، امیرمحمدرومیانی و حسین دریکوند (لرستان)، امیدمختاری (آذربایجان غربی)، امیرحسین قره قزلو (قزوین)، محمدامین بلیوند (خوزستان)، سجاب آسیاب (همدان) با سرمربیگری جابر خلف‌زاده و مربیگری محسن براتی، محمد رضا رحیمی و عبدالزهرا سیلاوی‌زاده در اردو حضور خواهند داشت.

ملی پوشان دعوت شده به اردو از ۱۸ تا ۲۵ اردیبهشت ماه در محل کمپ تیم‌های ملی جانبازان و معلولان تمرینات خود را پیگیری خواهند کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج