سرمربی لسترسیتی به تمجید از مهاجم گلزن تیمش پرداخت که دهمین گل خود را در این فصل را شب گذشته به ثمر رساند.

به‌ گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از ساکرنت، لسترلیستی که مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس است، روز گذشته (شنبه) برابر وست برومویچ به میدان رفت و توانست با تک گل جیمی واردی حریف خودش را شکست بدهد.

کریگ شکسپیر بعد از پیروزی دل‌چسب تیمش گفت‌: هنوز از نظر ریاضی شرایط ما برای ماندن در لیگ برتر بدون خطر نیست. هنوز خطر از دست دادن جایگاهمان را در لیگ برتر حس می‌کنیم. خوشحال هستیم که توانستیم سه امتیاز این مسابقه را کسب کنیم. این سه امتیاز می‌تواند خیلی به ما کمک کند تا به خواسته‌هایمان برسیم. باید در تمام بازی‌ها با مسئولیت پذیری و قدرت به میدان برویم تا بتوانیم با کسب امتیازهای لازم جایگاه‌مان را در لیگ برتر تثبیت کنیم.

سرمربی گرگ‌ها در ادامه‌ صحبت‌های خود ‌اضافه کرد: بازی نزدیک و درگیرانه‌ای را با حریف داشتیم. می‌دانستیم زدن گل نخست تا چه اندازه برای ما اهمیت دارد که خوشبختانه واردی توانست این گل را به ثمر برساند.

جیمی واردی اکنون دهمین گل خودش را در پانزده بازی برای لسترسیتی به ثمر برساند. سرمربی لسترسیتی در پایان درباره درخشش واردی گفت‌: واردی باید از بقیه بازیکنان تشکر کند که این‌قدر خوب در خدمت او هستند. او مهاجمی است که در بهترین فرم خود قرار دارد. تاثیر بالای واردی روی بازی لسترسیتی کاملا مشخص است. در واقع مسئولیت خوبی بر روی دوش او برای گلزنی قرار دارد. واردی نقطه قوت تیم ماست و باید قوی بماند. از او می‌خواهم به همین شکل ادامه‌ بدهد و دچار افت نشود. با این حال تیم ما فقط به واردی خلاصه نمی‌شود. همه بازیکنان تلاش می‌کنند بتوانند لستر نتایج خوب گذشته را تکرار کنند.

لیگ برتر انگلیس امروز (یکشنبه) با سه بازی حساس پیگیری می‌شود که در حساس‌ترین آنها، داربی شمال لندن بین تاتنهام و آرسنال برگزار می‌شود. چلسی صدرنشین باید برابر اورتون به میدان برود و منچستریونایتد میزبان سوانزی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج