تیم ملی الف کشورمان در دیدار پایانی رقابت‌های فوتوالی قهرمانی آسیا برابر تیم ملی الف تایلند شکست خورد و به مقام دوم قاره کهن دست یافت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت فدراسیون انجمن های ورزشی در این دیدار مهیج که عصر امروز برگزار شد، تیم الف کشورمان متشکل از عثمان سن‌سبیلی و جمیل کر با نتایج 18 بر 11 و  18 بر13 ( دو برصفر ) مغلوب حریف قدرتمند خود شد و به مقام نایب قهرمانی آسیا دست یافت.

تیم ایران در این پیکار دیدنی و حساس، نمایش خوبی داشت اما ملی پوشان تایلند که از امتیاز میزبانی برخوردار بوده و قهرمان بلامنازع قاره آسیا محسوب می شوند ، توانستند با ارایه یک بازی هوشمندانه در نهایت به برتری برسند و قهرمان شوند.

از سویی دیگر تیم تیم ملی ب ایران (حامد شادان و وحید ایمری) در دیدار رده بندی مغلوب تیم ملی ب تایلند شد و در رده چهارم آسیا قرار گرفت. 

همچنین از سوی کمیته برگزاری مسابقات ، حامد شادان به عنوان پدیده رقابتها معرفی شد و جایزه ویژه ای به وی اهدا گردید.

ملی پوشان کشورمان را در این مسابقات ، مهرداد رجبی به عنوان مربی و مسعود خسروی سرپرست انجمن فوتوالی به عنوان مدیر هدایت می‌کردند.

رقابت‌های فوتوالی قهرمانی آسیا باحضور 14 تیم در چهار گروه در شهر کان چانابوری کشور تایلند برگزار ‌شد و با شناخت تیم های برتر به کار خود پایان داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج