کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس، هافبک آرژانتینی شیاطین سرخ را به دلیل ضربه‌ای که در دربی شهر منچستر به سرخیو آگوئرو زد، نقره داغ کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از نشریه سان لندن، کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس با ارسال اخطار کتبی به مروان فلینی در خصوص رفتار خشونت‌آمیزش در دربی شهر منچستر، او را از همراهی منچستریونایتد در 3 بازی پیش روی این تیم محروم کرد.

فلینی که در دقیقه 84 بازی تیم‌های منچسترسیتی و منچستریونایتد در ورزشگاه اتحاد با سر خود ضربه‌ای به صورت سرخیو آگوئرو زد و به سبب آن از داور مستقیماً کارت قرمز گرفت و بازی بعدی شیاطین سرخ را از دست داد. با این حال احتمال داده می‌شد که او به خاطر رفتار خشونت‌آمیز سه جلسه محروم شود و اکنون این اتفاق رخ داده است.

به گزارش سان، گفته می‌شد که فلینی به خاطر اعتراض طولانی‌اش به مارک اتکینسون، داور بازی هم ممکن است جریمه شود اما ظاهراً کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس به مجازات او به خاطر ضربه سرش بسنده کرده و جریمه دیگری در نظر نگرفته است.

فلینی در حالی با دریافت کارت قرمز داور اخراج شد که تنها 19 ثانیه قبل از آن کارت زرد گرفته بود. در صحنه درگیری فلینی و آگوئرو، هر دو بازیکن سرهای خود را به یکدیگر چسباندند اما این مهاجم آرژانتینی سیتی بود که خودش را به زمین انداخت و ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد هم در پایان بازی مهاجم آرژانتینی حریف را به فریب دادن داور متهم کرد.

محرومیت فلینی او را نه تنها از بازی فردا شب (یکشنبه) برابر سوانزی بلکه از بازی‌های بعدی شیاطین سرخ در خانه آرسنال و تاتنهام محروم خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج