سرمربی توپچی‌های لندن به انتقاداتی که به تیمش می‌شود، واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم فوتبال آرسنال در حالی فردا شب (یکشنبه) در هفته سی‌وپنجم لیگ برتر انگلیس میهمان تاتنهام است که وضعیت اسپرزها در جدول رده‌بندی به مراتب بهتر از توپچی‌هاست. شاگردان آرسن ونگر در حال حاضر با 60 امتیاز در مکان پنجم جدول رده‌بندی هستند و با تاتنهام دوم جدولی 14 امتیاز اختلاف دارند. اگر تاتنهام موفق به پیروزی در دربی شمال لندن شود، قطعاً فصل را بالاتر از آرسنال به پایان خواهد برد و این اتفاق برای اولین بار در 20 سال گذشته رخ خواهد داد.

آرسن ونگر در آستانه این بازی با اشاره به حساسیت به وجود آمده در مورد جایگاه دو تیم آرسنال و تاتنهام گفت: زمانی که ما 20 سال بالاتر از تاتنهام لیگ را به پایان می‌بردیم، مهم نبود و حالا به یک‌باره این موضوع اینقدر مهم شد! البته که ما هم می‌خواهیم قوی‌تر از اسپرز و قوی‌تر از هر تیم دیگری باشیم.

وی افزود: انتظار یک بازی باز و سریع را دارم. در این احتمالاً گل هم خواهیم دید چون هر دو تیم فوتبال هجومی را ارائه می‌دهند. ما همچنان این شانس را داریم که به جمع 3 تیم برتر برسیم و اگر بازی‌های باقی‌مانده خود را با پیروزی پشت‌سر بگذاریم، این کار دور از دسترس نخواهد بود. نیازی هم نیست حساب و کتاب کنیم و تنها لازم است در بازی‌های خود به پیروزی برسیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج