نخست‌وزیر روسیه امکانات مهیا شده برای جام‌جهانی ۲۰۱۸ همانند راه‌ها، ورزشگاه‌ها و فرودگاه‌ها را سرمایه‌گذاری خوبی برای توسعه این کشور دانست.

به گزارش خبرگزاری موج، دیمیتری مدودف در جلسه با ویتالی موتکو، معاون اول خود که ریاست فدراسیون فوتبال این کشور و کمیته سازماندهی جام‌جهانی 2018 را نیز بر عهده دارد، گفت: آماد‌ه‌سازی زیرساخت‌ها و مهیا شدن برای میزبانی از جام کنفدراسیون‌های 2017 و جام‌جهانی 2018 با بهترین کیفیت ممکن مسئله بسیار مهمی است.

مدودف در ادامه اظهار داشت: این خیلی مهم است که جام کنفدراسیون‌ها و جام جهانی را برگزار خواهیم کرد، زیرا همه چیز از قبیل فرودگاه، ورزشگاه‌ و غیره خواهند ماند و مردم می‌توانند از آنها بهره ببرند. این مسئله همچنین سفر را به شهرهایی که فرودگاه، ترمینال و راه‌های جدیدی را در اختیار دارند راحت‌تر می‌کند.

نخست‌وزیر روسیه در خاتمه خطاب به ویتالی موتکو گفت: این فقط یک سرمایه‌گذاری برای برگزاری تورنمنت‌های بزرگ ورزشی نیست، بلکه باعث توسعه کشور روسیه می‌شود.

روسیه در روزهای 27 خرداد تا 11 تیر ماه سال جاری جام کنفدراسیون‌ها را با شرکت 8 تیم ملی برتر فوتبال جهان در 4 شهر مسکو، سن‌پترزبورگ، کازان و سوچی برگزار خواهد کرد. این کشور همچنین میزبان جام‌جهانی 2018 با حضور 32 تیم در 12 ورزشگاه 11 شهر است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج