استقلال ایران و الاهلی امارات از ساعت ۲۰:۱۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفته‌اند که این دیدار با یک گل به سود نماینده امارات دنبال می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، از هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا، استقلال ایران از ساعت ۲۰:۱۵ مقابل تیم الاهلی امارات قرار گرفت. االاهلی و استقلال بعد از چهار بازی هفت امتیازی هستند اما به دلیل پیروزی نماینده امارات در بازی رو در رو، الاهلی در رده نخست و استقلال در رده دوم این گروه قرار گرفته‌اند. پیروزی استقلال صعود این تیم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا را قطعی می‌کند و حتی شاگردان منصوریان شانس قطعی کردن سرگروهی خود را هم در این بازی دارند.

گل: در دقیقه 17 بازیکنان الاهلی حرکتی تیمی را مقابل محوطه جریمه استقلال آغاز کردند که با چند پاس کوتاه دفاع استقلال را جا گذاشتند و احمد خلیل دروازه مهدی رحمتی را باز کرد و تیمش را پیش انداخت.

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، وریا غفوری، رابسون جانواریو، لئوناردو پادوانی، میلاد زکی پور، امید نورافکن، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، کاوه رضایی، خسرو حیدری و یعقوب کریمی

ترکیب الاهلی: ماجد ناصر، سامین، عبدالعزیز هیکل، عبدالعزیز صنغور، ولید عباس، خمیس اسماعیل، حبیب الفردان، اسماعیل الحمادی، اورتون ریبیرو، احمد خلیل و ماختی دیوپ

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج