شاگردان برانکو نسبت به بازی رفت که در اسفندماه 95 برگزار شد با 4 تغییر به مصاف الهلال عربستان خواهند رفت.

به گزارش خبرگزاری موج، پرسپولیس در حالی با 5 امتیاز و حضور در رده سوم به امتیازات دیدار برابر الهلال چشم دوخته که نسبت به جدال دور رفت مقابل شاگردان دیاز 4 تغییر در ترکیب خود خواهد داشت.

در دیدار رفت پرسپولیس با ترکیب: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، صادق محرمی، فرشاد احمدزاده، سروش رفیعی، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، وحید امیری، رامین رضاییان و مهدی طارمی به مصاف رقیب عربستانی رفته بود و در نهایت با گلی که محسن مسلمان به ثمر رسانده بود با نتیجه تساوی یک بر یک به کار خود خاتمه داد.

اکنون پرسپولیس با توجه به محرومیت سیدجلال حسینی و سروش رفیعی و همچنین مصدومیت محمد انصاری سه تغییر اجباری در ترکیب خود خواهد داشت. رامین رضاییان نیز از سوی برانکو ایوانکوویچ از لیست این تیم حذف شده است تا تغییرات پرسپولیس نسبت به دیدار رفت به 4 بازیکن برسد و آنها با بیش از 30 درصد تفاوت به مصاف رقیب عربستانی خود بروند.

احتمالا در این دیدار حسین ماهینی که دیدار رفت را به دلیل مسمومیت از دست داده بود جانشین سیدجلال حسینی شود، محسن ربیع خواه نیز با اضافه شدن به ترکیب در قلب دفاعی حاضر شود و جای محمد انصاری را بگیرد. علی علیپور و سامان نریمان جهان دیگر بازیکنانی هستند که شانس حضور در ترکیب را با توجه به غیبت مهره‌های این تیم را به دست خواهند آورد.
عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج