تیم های فوتبال تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران در رقابتی حساس از هفته بیست و هشتم شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال در نیمه نخست به تساوی بدون گل رسیدند.

به گزارش خبرگزاری موج دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز از ساعت 17 و 45 دقیقه امروز پنجشنبه در ورزشگاه یادگارامام تبریز و با حضور نزدیک به 30 هزار تماشاگر به مصاف هم رفتند.
«اشکان خورشیدی» به عنوان داور وسط به همراه «رضا سخندان» و «محمدرضا ابوالفضلی» قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند.
به رغم قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال، استقلال و تراکتورسازی که به ترتیب با 51 و 50 امتیاز در جایگاه دوم و سوم جدول رده بندی ایستاده اند،‌ برای کسب نایب قهرمانی و صعود مستقیم به لیگ قهرمان آسیا جنگ تازه ای را آغاز کردند تا همچنان تنور لیگ داغ بماند.
دقایق ابتدای این دیدار بیشتر زمان ها توپ در وسط میدان جریان داشت تا اینکه در دقیقه هشت توپ ارسالی «محمد ایرانپوریان» بازیکن تراکتورسازی از روی نقطه کرنر با ضربه سر«محمدنوری» از کنار دروازه «مهدی رحمتی» سنگربان استقلال به بیرون رفت.
ضربه سر« مهدی شریف» بازیکن تراکتورسازی در دقیقه 11 که از سوی «ایرانپوریان» ارسال شده بود نیز از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت تا بازیکنان تراکتورسازی که در این بازی به احترام سیل زدگان آذربایجان مشکی پوش بودن، هجومی تر ظاهر شوند.
در دقیقه 24 آبی پوشان پایتخت از سوی کاوه رضایی صاحب موقعیت خوب تک به تک شدند که در نهایت توپ برگشت داده شده از سوی مدافعان تراکتورسازی از سوی «جابر انصاری» هافبک استقلال به بیرون رفت.
«جابر انصاری» در دقیقه 33 پاس خوبی را دریافت کرد که با بی دقتی از بالای دروازه «محمدرضا اخباری» گلر تراکتورسازی به بیرون زد.
در ادامه این رقابت بیشتر زمان ها توپ در وسط زمین جریان داشت و در دقایق پایانی نیمه نخست هر دوتیم صاحب موقعیت هایی شدند که ثمری نداشت تا با تساوی بدون گل به رختکن بروند.
«امیر قلعه نویی» در نیمه نخست این دیدار از ترکیب محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، محمدرضا مهدی زاده، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، مهدی کیانی، محمد نوری، شهرام گودرزی، مهدی شریفی، محمد ابراهیمی و فرزاد حاتمی استفاده کرد.
«علیرضا منصوریان» سرمربی آبی پوشان نیز در نیمه نخست مهدی رحمتی، رابسون جانواریو، لئوناردوپادوانی، میلاد زکی پور، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، امید نورافکن، فرشید اسماعیلی، جابر انصاری، بهنام برزای و کاوه رضایی را به زمین فرستاد.
در ابتدای این دیدار تماشاگران حاضر در ورزشگاه به همراه بازیکنان و اعضای کادر فنی دو تیم برای ادای احترام به حادثه دیدگان سیل استان آذربایجان شرقی یک دقیقه سکوت کردند.
 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج