مدیر برنامه‌های ماریا شاراپووا اعلام کرد این تنیسور کار حرفه‌ای خود را تا المپیک توکیو 2020 ادامه‌ می‌دهد.

به‌ گزارش خبرگزاری موج، ماریا شاراپووا که سال گذشته به دلیل مصرف ملدونیوم 15 ماه محروم شد، به زودی به مسابقات جهانی برمی‌گردد.

مدیر برنامه‌های شاراپووا در گفت‌وگو با CNN اعلام کرد اگر شاراپووا محروم نشده بود، امسال بازنشسته می‌شد اما در شرایط فعلی او تا سال 2020 به کار خود ادامه‌ می‌دهد. شاراپووا که تاکنون پنج بار قهرمان گرند اسلم شده است، روز 26 آوریل در مسابقات تنیس اشتوتگارت مسابقه خواهد داد.

مدیر برنامه‌های شاراپووا در این‌باره اظهار کرد: سال گذشته شاراپووا در شرایط بدنی خوبی نبود و در 6 ماه اول سال آسیب دیده بود. بدن او نیاز به استراحت دارد. در صورتی که او در شرایط بدنی سالمی به سر ببرد تا سال 2020 به کار خود ادامه‌ می‌دهد.

شاراپووا در سال 2008 نیز آسیب دیده و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود. مدیر برنامه‌های شاراپووا معتقد است او در حال‌ حاضر در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برد و انگیزه و سلامت کافی برای مسابقه دادن را دارد.

از آنجایی که شاراپووا در 15 ماه اخیر و در هیچ مسابقه‌ای شرکت نکرده است، در رنکینگ حضور ندارد. به همین دلیل برای شرکت در مسابقات نیاز به وایلد کارت دارد. هنوز مشخص نیست شاراپووا بتواند برای مسابقات رولان گاروس وایلد کارت دریافت کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج