پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی معتقد است که کلودیو براوو مقصر گل خوردن های تیمش در این فصل نیست.

به گزارش خبرگزاری موج، براوو در اوایل فصل جانشین جو هارت در درون دروازه سیتی شد ولی نمایش های نه چندان خوب او، انتقادات بسیاری را به همراه داشت. در سال جدید میلادی، هر 6 شوتی که به سمت دروازه او شلیک شده به گل تبدیل شده است. کابایه رو مدتی جانشین او در ترکیب تیم شد ولی بار دیگر گلر شیلیایی مقابل هال سیتی به میدان رفت و هفتمین گل از هفتمین شوت به سوی دروازه را دریافت کرد.

گواردیولا: براوو مقصر گل خوردن های ما نیست

گواردیولا در این رابطه گفت:" مشکل ما وقتی گل می‌خوریم، دروازه بان نیست، مشکل کلودیو نیست، مشکل ویلی نیست. برای مثال مشکل ما مقابل هال سیتی در هنگام دریافت گل این بود که 6 بازیکن باید دفاع می‌کردند و کاری انجام نمی‌دادند. کرنر بود و روی توپ دوم، 6 بازیکن گفتند "خیلی خوب، دیگر این قسمتش به من ربطی ندارد". ما در محوطه جریمه، 4 به 6 دفاع می‌کنیم. مشکل گلر نیست. هر کسی ممکن است اشتباه کند، سیو خوبی داشته باشد، خیلی بازیکنان ما موقعیت های عالی از دست می‌دهند."

گواردیولا سپس به تمجید از آگوئرو پرداخت و گفت:" بارها گفته ام که او در بازی ما تاثیر زیادی دارد. قبلا فکر می‌کردم منتظر گلزنی است. حالا برای گلزنی تلاش می‌کند، نه فقط در دفاع که کمک زیادی به ما کرده بلکه در حمله هم موقعیت های زیادی ایجاد می‌کند. هیچ انتقادی به عملکرد او پس از مصدومیت گابریل ژسوس وجود ندارد."

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج