دو تیم بارسلونا و رئال سوسیداد، امشب در ورزشگاه نوکمپ شهر بارسلونا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش خبرگزاری موج، مدافع عنوان قهرمانی در حال حاضر با یک بازی کمتر نسبت به رئال در رده دوم قرار گرفته است. آبی اناری ها در دو بازی اخیرشان شکست خورده اند و موفق به گلزنی نیز نشده اند و از این رو تحت فشار بسیار شدیدی هستند. بارسا امیدوار است که رئال دچار لغزش شود تا امیدهای آنها برای موفقیت در لالیگا افزایش پیدا کند. پس از شکست مقابل یوونتوس در چمپیونزلیگ، این بار بعید است که آنها بتوانند معجزه ای انجام داده و نتیجه را برگردانند

پیش بازی بارسلونا - سوسیداد

از همین رو، این احتمال وجود دارد که تمام تمرکز آنها بر لالیگا گذاشته شود و کار رئال در صورت حذف بارسا دشوار خواهد شد. آنها در دو بازی اخیر موفق به گلزنی نشده اند و آخرین باری که چنین اتفاقی رخ داد، به سال 2008 و دوران هدایت فرانک رایکارد بازمی‌گردد.

در دیگر سوی زمین سوسیداد با 52 امتیاز از 31 بازی در رده هفتم جدول قرار گرفته و شانس خوبی برای کسب سهمیه لیگ اروپا دارد. آنها در 5 بازی اخیرشان 3 شکست، 1 تساوی و 1 پیروزی کسب کرده اند و در فرم خوبی قرار ندارند.

با این حال آبی اناری ها کار دشواری مقابل سوسیداد پیش رو خواهند داشت. در دو بازی اخیر دو تیم، سوسیداد شکست نخورده و یک پیروزی و یک تساوی نتیجه تلاش آنها بوده است. بارسا هر 18 بازی خانگی اخیرش را مقابل سوسیداد با پیروزی به پایان رسانده، 51 گل زده که میانگین 2.8 گل برای هر بازی به ثبت رسیده است.

ترکیب احتمالی:

پیش بازی بارسلونا - سوسیداد

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج