سرمربى استقلال امروز مدعى شد باشگاه رقیب با فرشید باقرى مذاکره داشته است؛ مساله اى که واکنش برانکو را در پى داشت.

به گزارش خبرگزاری موج، با نزدیک شدن به پایان فصل شانزدهم، تیم ها مذاکرات خود را براى جذب بازیکنان موردنیاز فصل آینده آغاز کرده اند. در این بین صحبت هاى جنجالى علیرضا منصوریان در نشست خبرى امروز پیش از جدال برابر صباى قم حاشیه بزرگى را شکل داد. سرمربى استقلال مدعى شد از سوى برانکو و مسوولان پرسپولیس مذاکراتى در خصوص حضور فرشید باقرى در جمع سرخپوشان صورت گرفته است. بازیکنى که در نیم فصل در لیست خروجى استقلال قرار داشت و زمزمه حضورش در پرسپولیس شنیده مى شد که با توجه به محرومیت استقلال از حضور در پنجره نقل و انتقالات زمستانى بار دیگر همکارى اش را با استقلال ادامه داد. در آن مقطع حتى شنیده مى شد که منصوریان موافقت خود براى جدایى این بازیکن را تنها در صورت ارائه تضمین براى عدم قرارداد با تراکتورسازى و پرسپولیس مشخص کرده است.


با تمام این اوصاف با توجه به مشکل استقلال در حضور در نقل و انتقالات و منتفى شدن جذب آندرانیک تیموریان این بازیکن موفق شد ضمن ادامه همکارى با استقلال، ارائه گر بازى هاى خوبى در این تیم نیز باشد.


اکنون منصوریان مدعى شده است که باشگاه رقیب بار دیگر باب مذاکره با فرشید باقرى را باز کرده است؛ مساله اى که واکنش برانکو ایوانکوویچ را نیز در پى داشت تا سرمربى سرخپوشان نیز در نشست خبرى امروزش به این مساله بپردازد: به جز بازی رو در رویی که با استقلال داشتیم تا به حال باقری را ندیدم و حتی نمی‌دانم او تا چه زمانی با تیمش قرارداد دارد اما هر بازیکنی که 6 ماه به پایان قراردادش مانده می‌تواند برای فصل بعد مذاکره کند و این قانون فیفا است که در تمام دنیا وجود دارد. فرشید باقری از صبای قم آمده و بازیکن خوبی است که شکی در آن نیست اما متوجه صحبت‌های منصوریان و ایرادهایی که گرفته نمی‌شوم.


برانکو در صحبت هایى دو پهلو ضمن اعلام اینکه مذاکره اى از سمت او با این بازیکن صورت نگرفته، توجه منصوریان را به قوانین فیفا جلب مى کند و اعلام کرده طبق قوانین مذاکره با بازیکنى که تنها شش ماه از قراردادش باقیمانده غیرقانونى نیست.


پرسپولیس اکنون در پست فرشید باقرى، کمال کامیابى نیا را در اختیار دارد؛ هافبک دفاعى ملى پوش این تیم که تا پایان فصل با سرخپوشان قرارداد دارد و بارها در خصوص تمدید آن را به پایان فصل موکول کرده است. شهاب کرمى نیز دیگر هافبک دفاعى سرخپوشان محسوب مى شود که در نیم فصل به جمع این تیم اضافه شده و البته احمد نوراللهى که براى پشت سر گذاشتن دوران سربازى وضعیتش براى زمان بازگشت به این تیم نامشخص است.


اکنون باید دید برانکو و مسوولان پرسپولیس واقعا با فرشید باقرى به مذاکره پرداخته اند یا منصوریان در این مساله با ذهنیت اشتباه مواجه شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج