سرمربی صبای قم با بیان اینکه برای دیدار فردا همه بازیکنانش را در اختیار دارد، گفت: عمران زاده و فروزان فردا مقابل استقلال بازی می کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، صمد مرفاوی در نشست خبری این تیم قبل از دیدار برابر ذوب آهن گفت: فردا دیدار سختی را برابر استقلال خواهیم داشت. این بازی برای هر دو تیم مشکل است زیرا استقلال به دنبال کسب سهمیه آسیایی است و ما هم به دنبال این هستیم تا بتوانیم جایگاه مان را در جدول بهبود ببخشیم.

استقلال تیم قابل احترامی است و من یک زمان در این تیم هم مربی بوده ام و هم بازیکن بنابراین شناخت کاملی از این تیم دارم و می دانم که این تیم در نیم فصل اول مشکلات زیادی داشت اما در نیم فصل دوم خوب فوتبال بازی کرد و توانست امتیازات زیادی را هم به دست بیاورد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا حنیف عمران زاده و محسن فروزان به دلیل مشکلاتی که به وجود آمده بود می توانند مقابل استقلال بازی کنند یا خیر گفت: متاسفانه برخی ها در خصوص این دو بازیکن شیطنت کردند ولی به شما می گویم که تنها بازیکنی را که مقابل استقلال به خدمت نخواهیم داشت حمید دیوسالار است و همه بازیکنان فردا انگیزه بالایی دارند تا مقابل استقلال قرار بگیرند.

مرفاوی در پاسخ به این پرسش که آیا فردا کاری خواهید کرد تا حنیف عمران زاده و رحمتی با یکدیگر آشتی کنند گفت: من به هیچ بازیکنی کاری ندارم و در کل مخالف این هستم که بازیکنی به سمت نیمکت بیاید و با مربی و بازیکن خوش و بش کند اعتقاد دارم در تونل ورزشگاه آنها می توانند همدیگر را ببینند با یکدیگر روبوسی کرده و اگر مشکلی هم دارند کنار بگذارند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا صبا در لیگ برتر باقی خواهد ماند یا خیر گفت: جایگاهی که ما الان در آن هستیم در شان صبای قم نیست و ما تلاش خواهیم کرد بازی های باقی مانده را با پیروزی پشت سر بگذاریم و رتبه خود را در جدول بهبود ببخشیم اگرچه نیم فصل اول را به دلیل برخی مشکلات از دست دادیم اما در نیم فصل دوم تلاش زیادی کردیم و توانستیم تا حدودی موقعیت خودمان را بهبود ببخشیم.

سرمربی صبای قم در خصوص خداحافظی رضا عنایتی گفت: این تصمیم عنایتی بوده و من به آن احترام می گذارم او دوست داشت در مقابل تیمی خداحافظی کند که سال ها در آن بازی کرده بود. عنایتی دوست داشت مقابل هوادارانی خداحافظی کند که آنها هم او را دوست داشتند و من به این خواسته عنایتی احترام می گذارم زیرا او یکی از گلزنان بزرگ استقلال بود.

وی در پاسخ به این پرسش که قرار است سهمیه فوتبال ایران در لیگ قهرمانان کم شود گفت: این بحث سال ها پیش هم بود حتی آن زمانی که من به عنوان سرمربی استقلال در این تیم فعالیت می کردم این چنین اتفاقی قرار بود رخ دهد و حتی عده ای برای اینکه من را تخریب کنند می گفتند با مرفاوی لیگ قهرمانان را از دست خواهیم داد اما خداوند به من کمک کرد و روسیاهی به کسانی ماند که به هر طریقی در پی این بودند که من را تخریب کنند. بعد از من پرویز مظلومی هم به استقلال آمد و گفتند سهمیه ایران در لیگ قهرمان کم خواهد شد و باز هم چنین اتفاقی نیفتاد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما در حال حاضر برترین آسیا هستیم و به اعتقاد من فوتبال ما به مراتب بهتر از الفتح، التعاون و لکومتیو ازبکستان است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج