سرمربی منچستریونایتد از نتیجه تیمش در بازی برابر اندرلخت راضی است ولی در عین حال به انتقاد از مهاجمان تیمش پرداخت.

به گزارش خبرگزاری موج، در دور رفت یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا سه دیدار برگزار شد که در حساس‌ترین بازی منچستر یونایتد به مصاف اندرلخت رفت. این دیدار که در بلژیک برگزار شد در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

ژوزه مورینیو بعد از این دیدار در نشست خبری خود گفت:‌ نتیجه خوبی برابر حریف به دست آوردیم. بازی در خانه آن هم در شرایطی که شما یک برتری نسبت به حریف دارید در هر حالت خوب است. من فکر می‌کنم نتیجه می‌توانست خیلی بهتر از این ها برای ما باشد. در نیمه دوم می توانستیم بازی خیلی بهتری ارائه دهیم ولی مهاجمان ما قدر موقعیت‌های خودشان را ندانستند و همین باعث شد تا نتوانتیم گل های بعدی را به ثمر برسانیم. با بازی پراشتباه و تصمیمات غلط چند موقعیت گل را از دست دادیم و در ادامه این فرصت را در اختیار تیم حریف قرار دادیم تا بتوانند از روی ضدحملات دروازه ما را باز کنند. 

سرمربی منچستریونایتد ادامه داد: مدافعان ما خوشبختانه هوشیار عمل کردند و همین باعث شد تا حریف نتواند زیاد برای ما دردسر ایجاد کند. اگر من یک مدافع در یونایتد بودم از مهاجمان تیم گله داشتم و ناراحت بودم چون خیلی راحت می‌توانستند بازی را تمام کنند و گل دوم و گل های بعدی را به ثمر برسانند ولی این کار را انجام ندادند. 

مورینیو در پاسخ به این سوال که راشفورد توانست انتظارات او را در این دیدار برآورده کند، گفت: تمام مهاجمان ما در این بازی یکسان بودند. مارسیال، زلاتان و راشفورد همه در یک سطح بازی کردند و وقتی من آنها را تنبل می‌نامم تنها به یک بازیکن منظوم نبوده است و تمام مهاجمان تیم را گفتم. 

منچستریونایتد یکشنبه باید در لیگ برتر در خانه برابر چلسی به میدان برود و در ادامه نیز میزبان اندرلخت خواهد بود تا یک هفته مهم را در پیش داشته باشد. 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج