رییس فدراسیون بسکتبال اظهار کرد حضور لوبو می‌تواند در بزرگی را برای حضور بانوان ایرانی در میادین بین‌المللی باز کند.

به گزارش خبرگزاری موج محمود مشحون درباره بازی دو تیم گاز تهران و کوشا سپهر سبلان با حضور نماینده فبیا بیان‌ کرد: تشکر از رسانه‌ها که موجب شدند این روز بزرگ برای بسکتبال ایران رقم بخورد، سپاسگذارم. تلاش‌های وزیر ورزش و جوانان و نامه‌ای که او برای فدراسیون جهانی بسکتبال نوشت موجب باز شدن مسیر شد. امروز روز بزرگی برای بسکتبال ایران شد. لوبو با دعوت ایران برای تماشای دیدار دو تیم گاز تهران و کوشا سپهر سبلان به ایران‌ آمد تا بازی را از نزدیک ببیند تا با تحت تاثیر قرار گرفتن بتواند در جلسه فیبا تاثیرگذار باشد. آنچه که باید از حقوق از دست رفته بانوان ایرانی شده است را هموار کند.

او در ادامه‌ اظهار کرد: جا دارد از تمام کسانی که صادقانه، عاشقانه، پرکار و همکار در این راه با ما بودند سپاسگذاری کنم. حضور معاونان وزیر ورزش و جوانان در این روز بزرگ بسیار اثرگذار بود و حمایت‌های شخص سلطانی فر موجب شد امروز شاهد اتفاق بزرگی باشیم.

رییس فدراسیون بسکتبال در پایان گفت: از زمانی که وزیر ورزش و جوانان دستور جدی‌تری دادند و به این مساله ورود کردند، بلافاصله دستور تغییر لباس‌ها در سطح بین‌المللی را خواستار شدیم. با پیگیری‌هایی که صورت گرفته است، در آینده شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود. سال 96 آغاز سال خوبی خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج