سرویس رسانه‌ای بخش سیاست و ساخت‌وسازهای اداره شهر مسکو از کنترل نهایی ورزشگاه لوژنیکی به عنوان محل بازی فینال جام‌جهانی 2018 روسیه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، در بیانیه سرویس رسانه‌ای بخش سیاست و ساخت‌وسازهای اداره شهر مسکو آمده است: ورزشگاه لوژنیکی به بالاترین درجه از آمادگی خود رسیده و تمامی برنامه‌های مربوط به حوزه ساخت‌وساز پایان یافت. این ورزشگاه با انجام‌ کنترل‌های نهایی حتی در زمان کنونی مهیای برگزاری بازی است. ما به زودی پس از ثبات آب‌ و هوای مسکو شروع به زیباسازی محیط اطراف ورزشگاه لوژنیکی خواهیم کرد.

ورزشگاه لوژنیکی مسکو میزبان بازی افتتاحیه و فینال جام‌جهانی 2018 روسیه است که ظرفیت سکوهای آن در روند مدرن‌سازی به 81 هزار صندلی افزایش یافت. زاویه دید تماشاگران نیز در هر بخشی از ورزشگاه لوژنیکی تغییر یافته تا به راحتی بتوانند تمام نقاط زمین را هنگام بازی به خوبی تماشا کنند. همچنین یک مرکز کنترل تصویری ایجاد شده که تصاویر زیبا و منحصر به فردی را از سکوها و داخل زمین در 2 صفحه اکران نصب‌شده در ورزشگاه به نمایش خواهد گذاشت.

جام‌جهانی 2018 روسیه در 12 ورزشگاه 11 شهر با حضور 32 تیم برگزار خواهد شد. مسکو به عنوان پایتخت روسیه دارای 2 ورزشگاه لوژنیکی و اسپارتاک برای میزبانی از دیدارهای جام‌جهانی خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج