حسین وفایی در ادامه‌ تور حرفه‌ای اسنوکر جهان موفق شد با پیروزی برابر تام فورد، دور مقدماتی را با کسب سه پیروزی مقتدرانه به پایان برساند.

به‌ گزارش خبرگزاری موج، رقابت‌های تور حرفه‌ای‌ای های اسنوکر جهان که به صورت مسابقات قهرمانی جهان در انگلیس در حال‌ برگزاری است، دیشب (سه‌شنبه) با انجام بازی‌ها در دور سوم پیگیری شد.

در دور سوم این بازی‌ها که دور پایانی مرحله مقدماتی به شمار می‌رفت، حسین وفایی، ستاره درخشان اسنوکر ایران در ادامه‌ پیروزی‌های خود، این بار موفق شد تام فورد، اسنوکر باز نام آشنای جهان که دارای رنکینگ 32 حرفه‌ای‌های جهان است را با نتیجه‌ نزدیک پنج بر چهار شکست دهد. تام فورد در این بازی هر چه در توان داشت به کار گرفت، ولی نبوغ، خلاقیت و روحیه جوانی وفایی به او کمک کرد تا در مقابل این حریف پر آوازه شایستگی‌هایش را نشان دهد و در نهایت پیروز این نبرد حساس باشد.

وی در دور نخست 10 بر یک حاتم یاسین از مصر را شکست داد و در دور دوم میتو سلت از انگلیس را با نتیجه‌ 6 بر3 مغلوب کرد. وفایی با این پیروزی‌ها تعداد بردهای خود را به عدد سه رساند و مقتدرانه به مرحله بعدی بازی‌ها صعود کرد.

با توجه به درخشش‌های اخیر حسین وفایی در رقابت‌های مختلف آسیایی و جهانی نمی‌توان این پیروزی ها را اتفاقی دانست و باید این پیروزی‌ها را حاصل تمرینات مستمر و شایستگی‌های این ستاره جوان بیلیارد ایران دانست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج