سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: سه بازی فینال‌گونه برای ملوان باقی مانده و باید تلاش کنیم به لیگ برتر برسیم.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد مایلی‌کهن پس از پیروزی 2 بر یک مقابل مس رفسنجان در نشست خبری گفت: مس رفسنجان یکی از تیم‌هایی است که در بخش هجومی‌اش خوب کار می‌کند و امروز شاهد بازی مهیج و تماشاگر پسند از سوی هر دو تیم بودیم. تماشاگران یار اصلی ما بودند و از تک تک آنها ممنون هستم. بازی خیلی مهیج بود و به دفعات خطرات روی دروازه‌ها ایجاد می‌شد. در ابتدای نیمه اول خوب نبودیم اما به تدریج حاکم بر بازی شدیم ولی به گل نرسیدیم و مس گل اول بازی را زد و خوشحالم که بازیکنانم مردانه با همه وجود بازی کردند. هم در این مسابقه و هم در بازی با خیبر خرم آباد.

وی افزود: استان و شهر ما باید به این بازیکنان ببالند، ممکن است من امسال باشم یا نباشم اما این بازیکنان شایسته تقدیر هستند. باید از شخص اول تیم یعنی آقای دنیا مالی تشکر کنم زیرا او با وجود تالماتی که به خاطر از دست دادن دخترش دارد حامی تیم است. این یکدستی است که می‌تواند ثمر بدهد و خوشحالم که این مساله تا امروز اتفاق افتاده اما هنوز هیچ چیز تمام نشده و سه بازی فینال گونه داریم. هیچکس فکر نمی‌کرد ملوان در اینجا باشد و اکنون که به این مرحله رسیده باید تلاش کنیم به لیگ برتر برسیم.

مایلی کهن در مورد اینکه برخی از تیم‌ها به دنبال صعود به روش‌هایی غیر ورزشی هستند، اظهار داشت: تیمی که شایسته است باید به لیگ برتر صعود کند. همه چیز دست خودمان است. اگر سه بازی سختی که داریم را پیروز شویم دیگر کسی نمی‌تواند مانع صعودمان به لیگ برتر شود.

سرمربی ملوان ادامه داد: تمام تلاشمان را می‌کنیم و بازیکنان با همه وجودشان تلاش می‌کنند. بازی با خیبر را هم هفته گذشته دیدید. همه چیز دست خودمان است. در هیچ مسابقه‌ای داور را تحت فشار قرار نداده‌ایم و حتی جلوی این کارها را گرفته ایم و تا حدودی موفق بوده‌ایم و به هیچ تیمی هم کار نداریم. همین رفتارها ملوان را ملوان می‌کند که نباید به حریف توهین کنیم و به داور اهانت کنیم به دنبال این مسایل نیستیم و درصدهایی در این کار موفق بوده‌ایم که فرهنگ سازی کرده‌ایم. وقتی یکی از لیدرهای باشگاه می‌آید می‌گوید شما باعث شدید که ما فقط به سمت تشویق بروید خیلی مهم است. شما هم دنبال این مسایل نباشید و امیدوار باشید که تصوراتی که هست اشتباه باشد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج