سرمربی لسترسیتی درباره اخراج از این تیم و روند رو به رشد گرگ‌ها به صحبت پرداخت.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از ساکرنت، بعد از اخراج کلودیو رانیری از لسترسیتی دستیار او کرگ شکسپیر، هدایت این تیم را بر عهده گرفت و نتایج قابل قبولی کسب کرد. او با پنج برد پیاپی لستر را از قعر جدول جدا کرد و با حذف سویا از لیگ قهرمانان اروپا، دست به کار بزرگی زد.

رانیری شب گذشته (دوشنبه) مهمان برنامه BBC اسپورت بود و به صراحت درباره حضورش در لستر و مساله اخراج خود صحبت کرد. او همچنین به شایعاتی مبنی بر دست داشتن بازیکنان لستر در اخراج خود پایان داد و اظهار کرد: فکر نمی‌کنم این شایعات حقیقت داشته باشد و بازیکنان من را اخراج کرده باشند. چنین چیزی‌هایی را زیاد شنیدم. البته انتظار داشتم باشگاه از من حمایت کند. سال قبل آنها را قهرمان کرده بودم و شاید آنها در اخراج من زود عمل کردند. آدم وفاداری به باشگاه هستم و آنچه لازم بود را رودررو گفتم. همان وقتی که لستر را قهرمان لیگ برتر کردم، می‌دانستم سال دوم چنین اتفاقاتی برای ما می‌افتد. وقتی قهرمان شوید، بازیکنان‌تان باید بفهمند که چه اتفاقی افتاده است. باید به ذهن‌هایشان استراحت بدهند ولی ما بعد از قهرمانی خوب کار نکردیم. یک بازیکن بزرگ مثل انگولو کانته را از دست دادیم. تیم کوچکی بودیم که با یک قهرمانی منفجر شد. ادامه‌ این روند در سال دوم کار سختی بود. تمام تلاشم را به کار گرفتم ولی به سرانجام نرسید.

رانیری ادامه‌ داد: وقتی به سویا رفتیم و دو بر یک باختیم‌، می‌دانستیم نتایج خوب تیم از راه می‌رسد. همین طور هم شد و این روند خوب به خاطر تغییر مربی نبود، بلکه لستر روند رو به رشد خود را از قبل آغاز کرده بود.  

لسترسیتی فردا (چهارشنبه) در اسپانیا رو در روی اتلتیکومادرید قرار خواهد گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج