تیم بسکتبال ۳*۳ دانشجویان ایران به منظور شرکت در سومین دوره رقابت‌های قهرمانی دانشجویان آسیا دیشب تهران را به مقصد مالزی ترک کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، سومین دوره رقابت‌های بسکتبال ۳*۳  قهرمانی دانشجویان در کشور مالزی برگزار می‌شود. به همین منظور تیم بسکتبال دانشگاه پیام نور به نمایندگی از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی  با ترکیب ۴ ورزشکار دیشب عازم کشور مالزی شد.

بنابراین گزارش در این رقابت‌ها تیم ایران با ترکیب مجتبی خسروی، محمد یزدان‌پناه، محمد خرم شاهی، شایان پور کاوه شرکت خواهند کرد. همچنین این تیم را مجید جلیلی ومحمد عظیم نژاد  به عنوان سرمربی  و مربی و دکتر عبدالمهدی نصیرزاده  به عنوان سرپرست همراهی می کنند.

گفتنی است قهرمان این دوره به رقابتهای لیگ جهانی بسکتبال دانشجویان که شهریور ماه سال جاری در کشور چین برگزار می شود راه خواهد یافت.

لازم به ذکر است تیم دانشجویان ایران در دومین دوره این رقابت‌ها که در کشور ماکائو برگزار شد به مقام قهرمانی رسیده بود و برای اولین بار جواز حضور در لیگ جهانی را به دست آورد. سومین دوره مسابقات بسکتبال ۳*۳ دانشجویان آسیا از ۲۳ لغایت ۲۷ فروردین  در کشور مالزی شهر نیلای برگزار می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج