دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: به تیم الریان پیوستم تا در فرصت تعطیلات میان لیگ برتر و آغاز اردوی تیم ملی افت نکنم.

به گزارش خبرگزاری موج، پس از پایان مسابقات لیگ برتر و پیش از آغاز اردوهای تیم ملی والیبال، میلاد عبادی پور به الریان قطر پیوست تا این تیم را در جام حذفی و جام امیر این کشور همراهی کند.


عبادی پور در گفت و گو با سایت هواداری تیم ملی والیبال درباره تصمیم خود برای حضور در الریان اظهار داشت: امسال ملی‌پوشان برای نخستین بار در چند سال اخیر زمان خوبی برای استراحت داشتند که جا دارد از ایگور کولاکوویچ به خاطر اینکه شرایط ما را درک کرد و به ما برای استراحت زمان داد تشکر کنم. اما اگر این سه هفته استراحت بیشتر هم می‌شد من و بقیه بازیکنان چون ورزشکار حرفه‌ای هستیم و می‌دانیم که بدنمان همیشه باید آماده باشد، خودمان تمریناتمان را باید از هفته دوم آغاز می‌کردیم.
وی ادامه داد: وقتی اردویی وجود نداشت ما خودمان باید وزنه می‌زدیم، تمرین توپی انجام می‌دادیم و فقط برای برگزاری مسابقه و کارهای تیمی امکانی وجود نداشت. وقتی دیدم زمان زیادی برای استراحت دارم و از طرفی هم نمی‌خواستم دچار افت شوم و تصمیم گرفتم از این زمان درست استفاده کنم.


عبادی پور خاطرنشان کرد: حضور در الریان باعث شد تا هم بتوانم حدود 10 روز استراحت کنم و هم اینکه وزنه بزنم و تمرینات توپی را در قالب یک تیم انجام دهم. ضمن اینکه با حضور در این تیم، فرصت تقابل با چند ستاره والیبال جهان را هم دارم که فکر می‌کنم فرصت خوبی برای من است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج