حسان قیصریه وزنه بردار دسته 62 کیلوگرم با مجموع 232 کیلوگرم در جایگاه نهم گروه(B) دسته 62 کیلوگرم رقابت های جهانی نوجوانان ایستاد.

به گزارش خبرگزاری موج، احسان قیصریه وزنه بردار دسته 62 کیلوگرم نخستین نماینده تیم ملی وزنه برداری نوجوانان کشورمان در رقابت های جهانی تایلند برای نخستین بار حضور در رقابت های بین المللی را تجربه می کرد در این دسته با 11 حریف در گروه (B) رقابت کرد. در این گروه حریفانی از گرجستان، رومانی، تایوان، ترکمنستان، اکوادور، بریتانیا، قزاقستان، ونزوئلا(2 وزنه بردار)، مکزیک و هند حضور داشتند.

در حرکت دوضرب ابتدا کادر فنی برای قیصریه وزنه 128 کیلویی را انتخاب کردند که وی در مهار این وزنه ناموفق بود. در حرکت دوم توانست 128 کیلویی را به نام خود ثبت کند. مرتبه سوم  وی وزنه 132 را با تلاش مضاعف بالای سر برد ولی دو داور حرکت او را نادرست تشخیص دادند و یک داور به وی چراغ سفید داد، تا بدین ترتیب احسان قیصریه با 128 کیلوگرم در جایگاه دهم حرکت دوضرب قرار گیرد.

بطور کلی احسان قیصریه در حرکت یکضرب با 104 کیلوگرم یازدهم شد. همچنین در حرکت دوضرب با مهار وزنه 128 کیلوگرمی در رتبه دهم جای گرفت و در نهایت با حدنصاب مجموع 232 کیلوگرم جایگاه نهم گروه (B) دسته 62 کیلوگرم را از آن خود کرد.

چیانگ از چین تایپه که در حرکت یکضرب با مهار وزنه 111 کیلویی، دوم شده بود، در حرکت دوضرب وزنه 146 کیلوگرمی را بالای سر برد تا با مجموع 257 کیلوگرم به مقام نخست این گروه دست یابد.

رشیدف از ترکمنستان با مجموع 251 کیلوگرم به جایگاه دومی رسید و  موته اوپاندی از هند با مجموع 244 کیلوگرم سوم شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج