وزیر ورزش و جوانان با رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در این دیدار که در ساختمان مشروطه انجام شد، دکتر مسعود سلطانی فر سال جدید و فرا رسیدن نوروز باستانی را به دکتر لاریجانی تبریک گفت.
در این دیدار نوروزی، دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان از اقدام مجلس شورای اسلامی در تصویب لایحه های حمایتی از امور ورزش و جوانان بویژه اختصاص 27 صدم درصد از درآمد مالیات بر ارزش افزوده به توسعه ورزش کشور و حمایت دکتر لاریجانی قدردانی کرد.
وزیر ورزش و جوانان این مصوبات را مایه پیشرفت و توسعه ورزش در طول سال های پیش رو دانست.

در ادامه این دیدار علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی نیز با تقدیر از تلاش های وزارت ورزش و جوانان، پیروزی‌های اخیر ورزشکاران کشورمان در میادین بین المللی را مایه غرور و نشاط مردم دانست و از پیروزی دیروز تیم ملی فوتبال مقابل چین ابراز خرسندی کرد.
در این دیدار، امیررضا خادم معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان‌ها، غلامرضا شعبانی بهار معاون ورزش همگانی، سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش، محمدیان معاون ورزش بانوان، رستمی معاون ساماندهی جوانان، مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و داود عزیزی مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان نیز حضور داشتند.
پس از این دیدار دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به همراه معاونان این وزارتخانه بر سر مزار شهدای گمنام در مجلس شورای اسلامی حضور یافتند و با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج