سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان گفت: این برد باعث قهرمانی کره جنوبی نمی شود و همچنین نمی تواند ما را از قهرمان دور کند.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد وکیلی بعد از شکست ایران در نخستین بازی خود در قهرمانی آسیا برابر کره جنوبی گفت: نتیجه این دیدار برای کره جنوبی خیلی خوب اما برای ایران بد بود. عناوین ایران در دوره های گذشته این رقابت ها باعث شده همه تیم ها با انگیزه خاص برابر ما حاضر شوند. بازیکنان ما هم شروع خوبی در این بازی نداشتند.

وکیلی ادامه داد: با وجود اینکه تیم های شرکت کننده در این رقابت ها همه جدید هستند، اما با انگیزه بیشتری برای رویارویی با ایران حاضر می شوند. دوست دارند هر طوری شده از ایران امتیاز بگیرند و حتی فاتح میدان باشند. همین موضوع و همچنین اشتباه‌های زیادی بازیکنان برابر کره جنوبی باعث رقم خوردن این نتیجه شد. اگر در شرایط نرمال یک تیم 14 یا 15 اشتباه در یک مسابقه دارد، تیم ایران برابر کره جنوبی دو برابر اشتباه داشت.

وکیلی درباره شرایط دو تیم کره جنوبی و آنالیزی که از این تیم انجام داده بود، گفت: کره نسبت به مسابقه نخست خود با بنگلادش بسیار متفاوت بود. التبه بنگلادش تیم قدرتمندی نیست و انتظار این تغییرات نیز وجود داشت. این تیم خیلی خوب بازی کرد و تیم ایران نیز نتوانست خوب بازی کند.

او در پایان گفت: نکته مهم این است که این برد به تنهایی نمی تواند کره جنوبی را قهرمان کند و این شکست نیز نمی تواند ایران را از عنوان قهرمانی دور کند. هر دو تیم شانس قهرمانی یکسان دارند و باید در ادامه رقابت ها عملکرد آنان به گونه ای باشد که بتوانند این عنوان را به دست آورند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج