شرکت بهنام پیشرو کیش در پی استعفای سرپرست باشگاه نفت و بلاتکلیفی‌های موجود اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از باشگاه نفت تهران، شرکت بهنام پیشرو کیش که مالک باشگاه نفت است، طی اطلاعیه ای اعلام کرد:

در پی مخالفت شرکت بهنام پیشرو کیش با استعفای شهریاری سرپرست باشگاه و با توجه به غیبت چندین روزه او و ضرورت پیگیری امور از سوی مدیریت، این شرکت ضمن تشکر از زحمات آقای شهریاری طی روزهای آینده مدیر جدیدی را به عنوان سرپرست باشگاه معرفی خواهد کرد تا امورات جاری را پیگیری نماید.
شرکت بهنام پیشرو کیش نیز از این پس با رویکردی جدید و به شکل ویژه و مصمم‌تر از قبل پیگیر وضعیت مالکیت و تعیین تکلیف ابهامات و بلاتکلیفی‌های مربوطه خواهد بود تا در پی آن وضعیت همگی از جمله این شرکت، همه ارکان باشگاه و تیم‌های نفت که مثل خودمان اذیت شده‌اند مشخص شود. در این باره معتقدیم از همان ابتدا ضمن دقت و محکم کاری بیشتر درباره مالکیت باشگاه و سایر امور ان می‌بایست تدابیری موثر و راهگشا صورت می‌گرفت تا شاهد بسیاری از اتفاقات کنونی نباشیم.
بدین‌وسیله ضمن پوزش از آنهایی که - اعم از اعضای تیم‌های نفت و طلبکاران باشگاه - به واسطه بلاتکلیفی مالکان باشگاه متضرر شده‌اند تاکید می‌کنیم تاکنون بیش از 9 میلیارد تومان طبق اسناد موجود پرداخت و هزینه کرده‌ایم اما متاسفانه براساس مدارک و تفاهم نامه‌ای که در تیر ماه امضا شده بود واگذار کننده به تعهدات خود عمل نکرده و ما همچنان در اوج بلاتکلیفی محض هستیم و در این میان تلاش‌های ما برای رفع ابهامات و بلاتکلیفی هایی که ما را آزار داده و خیلی ها را هم متضرر کرده ره به جایی نبرده است.
در این راستا پیگیری‌های ما با رویکردی متفاوت ادامه خواهد یافت و در صورت عدم رفع مشکلات بیشتر توضیح خواهیم داد تا همه چیز برای مخاطبان این اطلاعیه در حد کلی گویی باقی نماند. به امید آنکه با بخش خصوصی در فوتبال ایران همچون غریبه برخورد نشود و بتوانیم به محض رفع بلاتکلیفی‌ها به تعهدات خود همچون قبل در قبال همه پایبند باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج