کارلوس کی روش و مارچلو لیپی دو رفتار متفاوت را در نیمه نخست داشتند؛ سرمربی ایران عصبی و سرمربی چین آرام بود.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج، تیم‌های ‌ملی فوتبال ایران و چین از ساعت ١٦:٣٠ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این بازی حاشیه هایی را به دنبال داشت.

سرمربیان هر دو تیم یعنی کارلوس کی‌روش و لیپی که ابتدای بازی روی نیمکت نشسته بودند، با گذشت ١٠ دقیقه در کنار زمین حاضر شدند تا شاگردان خود را راهنمایی کنند.

در حالی که اکثر عکاسان پشت دروازه چین استقرار پیدا کردند، چند عکاس که اکثرا چینی هستند پشت دروازه‌ علیرضا بیرانوند نشستند.

به دلیل حضور مسئولان رده بالای ایران در ورزشگاه، اطراف جایگاه VVIP تدابیر امنیتی ویژه‌ای برقرار شده بود و حتی در ابتدا از ورود ناظر ویژه AFC به جایگاه هم ممانعت به عمل آمد در ادامه و بعد از این که مسئولان از سمت ناظر AFC مطلع شدند او را با احترام به جایگاه راه دادند.

کی‌روش با حرکات مختلف و به خصوص خود در کنار زمین سعی در منتقل کردن صحبت ها و تدابیر خود به بازیکنان داشت.

از دقیقه ٢٥ بازی، بازیکنان ذخیره چین برای گرم کردن بدن‌های خود پشت دروازه تیم خودی رفتند.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران اواسط نیمه اول، با عصبانیت دستورات تاکتیکی را به بازیکنان ایران منتقل می‌کرد. از طرفی لیپی با آرامش در حال‌ نظاره بازی بود.

نخستین کارت زرد این بازی به دلیل خطای هند به سعید عزت اللهی رسید. در حالی که هافبک دفاعی ایران روی ضربه کرنر سعی در گلزنی با استفاده از دستش داشت کارت زرد گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج