مهاجم برزیلی بارسلونا در نشست خبری پیش از بازی با پاراگوئه گفت: ما باید با تمام وجود برای پیراهن تیم ملی برزیل بازی کنیم. خیلی خوشحال هستیم که برزیل به دوران طلایی سابقش برگشته است.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم ملی فوتبال برزیل بامداد امروز ساعت 5:15 دقیقه به وقت تهران در مقدماتی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در منقطه آمریکای جنوبی مقابل پاراگوئه قرار می‌گیرد.

نیمار در نشست خبری این بازی حاضر شد و گفت: ما باید با تمام وجود برای پیراهن تیم ملی برزیل بازی کنیم. ما فوتبالی زیبایی را ارائه می‌دهیم. خط دفاعی ما هماهنگ است و خط حمله نابودگری داریم. به خاطر تمام این اتفاقات خوب ابتدا از خداوند و سپس از تیته تشکر می‌کنم. خیلی خوشحال هستیم که برزیل به دوران طلایی سابقش برگشته است.

نیمار در ادامه درباره اینکه آیا با وجود مسی و رونالدو شانس برنده شدن جایزه توپ طلا را دارد، گفت: در واقع بله من می‌خواهم در آینده برنده توپ طلا شوم. مسی و رونالدو در 10 سال گذشته خارق العاده ظاهر شدند و این باعث افتخارم است که با آنها مقایسه می‌شوم. من به دنبال گذشتن از کنار بازیکنی نیستم و با مسی و رونالدو رقابت نمی‌کنم بلکه تنها بازیکنی که می‌خواهم از آن سبقت بگیرم بهتر شوم خودم هستم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج