قهرمان تیراندازی با کمان آسیا با بیان اینکه پیش از مسابقات جهانی لهستان دو مسابقه جهانی تیراندازی با کمان در پیش است، گفت: هدف بعدی شرکت پرقدرت در این مسابقات برای رسیدن به سطح آمادگی بالا است.

به گزارش خبرگزاری موج، پریسا براتچی ظهر امروز در حاشیه مراسم استقبال از خود در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با بیان اینکه پیش از عید نوروز یک مرحله از مسابقات کسب سهمیه جهانی برگزار شده است، اظهار کرد: مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی جهان در کشور لهستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی آسیا در تایلند دومین مرحله کسب سهمیه جهانی است، اضافه کرد: در بخش انفرادی این مسابقات مقام نخست را کسب کردم و در بخش میکس تیم نیز مدال برنز را کسب کردم.

قهرمان تیراندازی با کمان آسیا تصریح کرد: با قهرمانی در مسابقات کاپ آسیایی تایلند سهمیه ایران را برای مسابقات جهانی کسب کردم.

براتچی با بیان اینکه پیش از مسابقات جهانی لهستان دو مسابقه جهانی تیراندازی با کمان در پیش است، گفت: هدف بعدی شرکت پرقدرت در این مسابقات برای رسیدن به سطح آمادگی بالا است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه مسابقات کاپ آسیایی برای کسب سهمیه مسابقات جهانی لهستان برگزار می‌شد، همه تیم‌های آسیایی در این مسابقات با حداکثر توان خود شرکت کرده بودند.

قهرمان تیراندازی با کمان آسیا با تاکید بر اینکه مسابقات کاپ آسیایی تایلند در سطح کمی و کیفی بسیار خوبی برگزار شده است، ابراز کرد: اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان از 10 روز آینده آغاز خواهد شد.

براتچی با بیان اینکه برای کسب مدال‌های مختلف در آینده در اردوهای تیم ملی به صورت فشرده حضور داریم، اظهار کرد: پیش از مسابقات کاپ آسیایی در رقابت‌های جهانی دانشجویان عنوان چهارمی را کسب کردم.

وی با اشاره به کسب 30 مدال خود در سطح ملی، تصریح کرد: مدال طلای کاپ آسیایی تایلند نخستین مدال برون‎مرزی من و نخستین مدال آسیایی استان زنجان در سال 1396 بوده است.

شایان ذکر است، فرشته قربانی و پریسا براتچی از استان زنجان همراه تیم ملی تیراندازی با کمان 29 اسفندماه سال گذشته به محل مسابقات کاپ آسیایی تایلند در بانکوک اعزام شدند.

گفتنی است، پریسا براتچی با شایستگی در بازی فینال کاپ آسیایی تایلند با نتیجه 146 بر 143 مقابل نماینده فیلیپین پیروز شد و مدال طلای بخش انفرادی این مسابقات را کسب کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج