پنجمین مرحله از اردوی تیم ملی روئینگ مردان کشور از روز یکشنبه 6 فروردین ماه در دریاچه زریبار مریوان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم ملی روئینگ مردان کشور در رده سنی جوانان و بزرگسالان از روز یک شنبه 6 فروردین ماه در دریاچه زریبار مریوان فعالیت خود را آغاز کردند.

پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی روئینگ مردان کشور برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا و جهانی 2017 با حضور 12 قایقران تا روز 27 فروردین ماه در دریاچه زریبار برگزار می‌شود.

در بخش جوانان شیرزاد قادری از کردستان میلاد الله وردیان و رضا قهرمانی از آذربایجان غربی، امیرحسین محمودپور از گیلان و در رده بزرگسالان کژوان سلیمی از کردستان، عاقل حبیبیان و افشار حیدری از آذربایجان غربی، خشایار عباس آبادی و امیر آقازاده از تهران، پیام مطاعی از کرمانشاه، سیدمجتبی شجاعی و بهمن نصیری از زنجان پاروزنان حاضر در این مرحله از اردو هستند.

کژوان سلیمی و شیرزاد قادری 2 قایقران مریوانی در آبان ماه سال گذشته به رقابت‌های روئینگ جوانان آسیا در کشور تایلند اعزام شدند که کژوان سلیمی توانست نشان نقره بخش چهار نفره را از آن خود کند.

گفتنی است، سهیل فضل وزیری رئیس هیات قایقرانی استان کردستان به عنوان سرپرست، قاسم بختیاریان مدیر اجرائی، طاهر کبوتری مربی و اتابک پیشیار به عنوان کمک مربی اعضای کادر فنی این تیم هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج