آخرین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از دیدار با چین با حضور تمامی ملی پوشان در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، آخرین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز از ساعت 11 در زمین چمن پژوهشگاه صنعت نفت آغاز شد. در این تمرین هر 23 بازیکن تیم ملی حاضر بودند که این موضوع نشان دهنده ی عدم مصدومیت بازیکنان ایران مانند علیرضا جهانبخش است. در این تمرین سه دروازه بان تیم ملی یعنی علیرضا بیرانوند، رشید مظاهری و محمدرضا اخباری زیر نظر الکساندر لوپز مربی دروازه بانان تیم ملی تمرین کردند. همچنین 20 بازیکن تیم ملی نیز زیر نظر سایر مربیان تمرین را آغاز کردند.

بازیکنان ابتدا به صورت دلخواه به گرم کردن بدن های خود پرداختند و در ادامه رو به کارهای ترکیبی مانند سر زدن های دو به دو آوردند. سپس ملی پوشان با حرکت روی موانع حرکات کششی را در دستورکار داشتند.

در تمامی این تمرینات کی‌روش که لباس متفاوتی نسبت به سایر اعضا پوشیده بود با حضور در مرکز زمین نظاره گر کار شاگردانش بود تا بازیکنان بطور کامل آماده شوند.

بعد از گذشت 15 دقیقه بدن بازیکنان گرم و کی‌روش بازیکنان را به وسط زمین فراخواند تا کارهای تاکتیکی را شروع کند.

در تمرین امرزو دروازه بانان لباس سبز، بازیکنان لباس سرمه ای، کادر فنی لباس قرمز و کارلوس کی‌روش لباس مشکی رنگی را به تن داشتند.

همانند روزهای گذشته نیز خبری از حضور کادر ایرانی در تیم ملی نیست و در این بازی هم تیم ملی بدون حضور افشین پیروانی سرپرست تیم ملی کار را پیش می‌برد.

آرین قاسمی مترجم ایرانی تیم ملی که در قطر به ملی پوشان اضافه شده بود در تمرین حضور داشت و دقایق زیادی را با کی‌روش به گفت و گو پرداخت.

آنطور که از موانع چیده شده مشخص بود شاگردان کی‌روش در این تمرین هم فوتبال فشرده ای را با استفاده از 6 دروازه یک متری برگزار می‌کنند.

ملی پوشان امروز هم از اتوبوس جدید خود استفاده کرده بودند. حدود 15 هوادار هم نظاره گر تمرین تیم ملی بودند که عمدتا از کارمندان پژوهشگاه صنعت نفت بودند.

با توجه به قوانین مسابقات تنها 15 دقیقه از این تمرین در حضور رسانه ها برگزار شد و سپس درها به روی رسانه ها و تماشاگران بسته شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج