سرمربی تیم ملی ایران درباره بازی با چین با یک رسانه چینی به صحبت پرداخت.

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از مورنینگ پست، تیم ملی ایران و چین سه شنبه این هفته در ادامه دیدارهای انتخابی جام جهانی در قاره کهن برابر هم به میدان می روند. ایران صدرنشین در حالی برابر چین به میدان خواهد رفت که تاکنون در این رقابت ها گلی دریافت نکرده است و اینبار باید برابر تیم آماده چین صف آرایی کند که مارچلو لیپی را روی نیمکت خود می بیند.

کارلوس کی روش در گفتگو با مورنینگ پست چین درباره تقابل با لیپی گفت: مارچلو لیپی در کشورهای مختلفی مربیگری کرده است و قطعا حضور او باعث خواهد شد تا کیفیت تیم چین به مراتب بالا برود. حضور او به رشد فوتبال چین و البته آسیا کمک می کند. البته موضوعی که هنوز است این بوده که برای تیم های آسیایی هنوز سخت است که با قدرت های سنتی اروپا و آمریکای جنوبی رقابت کنند.

سرمربی تیم ملی ایران درباره بازی با چین در تهران اضافه کرد: ما به خوبی می دانیم که تیم فوتبال چین تیم سازمان یافته ای است و در خط دفاع فشرده کار می کنند.ما باید در بازی سه شنبه در تهران صبور باشیم و سعی کنیم تا به خط دفاع تیم چین نفوذ کنیم.البته این را نیز نباید فراموش کنیم که باید مراقب ضد حملات آن ها نیز باشیم.

او در ادامه گفت: از زمانی که من هدایت ایران را بر عهده گرفتم، بازیکنان زیادی در اروپا داشتیم والبته مدتها نیز تیم اول آسیا در رده بندی فیفا نیز بودیم.

دیدار ایران و چین قرار است روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج