تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز که برای دیدار با تراکتورسازی آماده می‌شود امروز در دیداری تدارکاتی، از شهرداری تبریز را شکست خورد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم فوتبال گسترش فولاد از ساعت 16:30 امروز در ورزشگاه اختصاصی خود میزبان شهرداری تبریز بود که در نهایت با نتیجه دو-یک از میهمان خود شکست خورد.

شاگردان فراز کمالوند در حالی از شهرداری شکست خوردند که نیمه نخست این دیدار با نتیجه یک-صفر به نفع شهرداری به‌پایان رسید. در این نیمه مهدی رستم زاده برای شهرداری تبریز گل زنی کردند.

در نیمه دوم نیز لوسیانو پریرا نخستین گل گسترش فولاد را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا این دیدار با نتیجه تساوی یک-یک دنبال شود. در ادامه کار شهرداری تبریز دومین گل خود را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا این دیدار با شکست دو-یک گسترش فولاد به پایان برسد. شاگردان کمالوند پیش‌ازاین در دیداری تدارکاتی با نتیجه سه-صفر تیم فوتبال ملی پوشان تبریز را شکست دادند.

گسترش فولاد در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال از ساعت 19:15 روز شنبه، 12 فروردین‌ماه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز میهمان تراکتورسازی خواهد بود. بر اساس اعلام دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال، احمد صالحی قضاوت این دیدار را بر عهده خواهد داشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج