مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ایران می تواند در جام جهانی 2022 کار بزرگ کره جنوبی در مسابقات جام جهانی 2002 را تکرار کند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار آزمون در آستانه دیدار تیم ملی فوتبال ایران با قطر در مصاحبه ای به مسائل مختلفی از جمله عملکرد تیم ملی فوتبال ایران و آرزویش برای بازی در جام جهانی 2022 قطر صحبت کرد.

وی که به واسطه گلزنی به تیم های بایرن مونیخ و اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان آسیا با لباس تیم روستوف بیش از گذشته مورد توجه رسانه ها قرار دارد، در خصوص برگزاری جام جهانی 2022 در قطر گفت: برگزاری جام جهانی در قطر برای ما یک ویژگی مثبت دارد و آن نزدیک بودن ایران به قطر است. برای همین خیلی خوب خواهد شد که به جام جهانی 2020 صعود کنیم. تماشاگرانمان هم این امکان را دارند که خیلی راحت برای حمایت از تیم ایران به دوحه بیایند.

آزمون ادامه داد: هدفم کمک به تیم ملی ایران برای صعود به جام جهانی 2022 است ولی کارمان با صعود به این بازی ها تمام نمی شود. این مسابقات فرصت خوبی است تا خودم را بین بازیکنان بزرگ دنیا ثابت کنم. همانطور که این مسابقات انگیزه ای برای ایران است تا کار بزرگ کره جنوبی در جام جهانی 2002 را تکرار کند.

مهاجم تیم ملی ایران تاکید کرد: فوتبال ایران دارای استعدادهای زیادی است و این پتانسیل را دارد که به این موفقیت دست یابد.

آزمون درباره بهترین گلی که تاکنون به ثمر رسانده است گفت: من خاطرات خوبی از بازی ایران و قطر در جام ملتهای 2015 دارم و گلی که در این بازی زدم، بهترین گلم بوده است. بعد از آن گل توانستم خودم را به ترکیب ایران تحمیل کنم.

وی در خصوص بازی رفت ایران و قطر در تهران که با برد تیم ملی ایران همراه بود، گفت: ما در آن مسابقه فرصتهای زیاد گلزنی را از دست دادیم. البته دفاع تیم قطر هم مانع گلزنی ما بود ولی در نهایت توانستیم با گلزنی در وقتهای اضافه پیروز از میدان خارج شویم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج