بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال قطر اعلام کرد که تنها هراس او در بازی پنجشنبه برابر ایران خستگی بعضی از بازیکنان قطر است.

به گزارش خبرگزاری موج، جاسم در مصاحبه با روزنامه الرایه قطر گفت: اگر می خواهیم در میان مدعیان صعود به جام‌جهانی باشیم نتیجه‌ای به غیر از پیروزی در بازی روز پنجشنبه برابر ایران برای قطر قابل قبول نیست.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال قطر در ادامه به سختی بازی برابر ایران اظهار داشت: پیش‌بینی نتیجه در چنین دیدارهای سخت است اما فقط باید منتظر پیروزی باشیم. قطر این توانمندی را دارد و در صورت پیروزی اختلاف ما با ایران 11 امتیازی به 4 امتیاز می‌رسد. مساله مهم این است که قطر در خانه 3 بازی با ایران، کره‌جنوبی و چین دارد که کسب پیروزی و 9 امتیاز در این دیدارها مهم هستند و سپس باید به فکر بردن ازبکستان و سوریه باشیم.

جاسم در پاسخ به این پرسش که چه چیزی می‌تواند باعث هراس او در رویارویی با ایران شود، گفت: فقط از خستگی بازیکنان قطر در این بازی هراس دارم. بازیکنان تیم‌های الریان و لخویا پس از پایان بازی‌های لیگ ستارگان قطر در لیگ قهرمانان آسیا بازی کردند. بنابراین از فوساتی، سرمربی تیم ملی قطر انتظار می‌رود بازیکنان را برای 2 بازی برابر ایران و ازبکستان بازیابی کند تا به پیروزی برسیم.

وی درباره هدف تیم ملی ایران در بازی با قطر خاطرنشان کرد: ایران برای کسب نتیجه تساوی بازی می‌کند تا همانند یک پیروز دوحه را ترک کند. بنابراین قطر نباید برای رسیدن به پیروزی شتاب کند و با احتیاط زیاد در بازی به گل برسیم. 15 دقیقه ابتدایی و پایانی بازی باید با تمام قدرت بازی کنیم و به دنبال گل باشیم.

تیم‌های ملی فوتبال قطر و ایران ساعت 20:30 دقیقه پنجشنبه هفته جاری در بازی هفته اول دور برگشت مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی 2018 روسیه در ورزشگاه السد دوحه به مصاف هم می‌روند. ایران با 11 امتیاز صدرنشین این گروه است و قطر 4 امتیازی در رده پنجم جدول قرار دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج