مهاجم منچستریونایتد به علت اختلافات گذشته با پپ گواردیولا برابر تیم‌های سرمربی اسپانیایی با انگیزه‌تر بازی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مارکا، زلاتان ایبراهیموویچ در مصاحبه با فاکس اسپورت درباره حضورش در بارسلونا، پپ گواردیولا، ژوزه مورینیو وآینده اش صحبت کرد.

مهاجم سوئدی در تابستان 2009 با قراردادی به ارزش 38 میلیون یورو به بارسلونا پیوست. او درباره حضورش در این باشگاه گفت: در ابتدا همه چیز خوب پیش می‌رفت و اشتیاق زیادی برای بازی کردن داشتم. کمی بعد، پس از سال نو، پپ گواردیولا سیستم بازی را عوض کرد و من شرایط برایم بد شد. یک بار با هم صحبت کردیم و به من گفت همه چیز را درست خواهد کرد. من با او صحبت نکردم چون من مشکل نداشتم او بود که مشکل داشت و این گفت وگو ها نیز بی‌نتیجه ماند.

او در ادامه افزود: او هر روز برای نگه داشتنم در بارسا با من تماس می‌گرفت اما روز بعد در ترکیبش جایی نداشتم. این موضوع باعث شد که برابر تیم‌هایش با انگیزه بازی کنم.

ابراهیموویچ پس از جدایی از بارسلونا در میلان و پاری‌سن‌ژرمن چند عنوان را فتح کرد و اکنون زیر نظر ژوزه مورینیو در منچستر یونایتد بازی می‌کند. مهاجم سوئدی در مورد سرمربی پرتغالی یونایتد گفت: مورینیو را می‌شناسم و می‌دانم او بازیکنش را دوست دارد و به آنها انگیزه می‌دهد. اگر بازیکنی بد بازی کند آن را به او خواهد گفت و باید آن بازیکن خود را بهتر کند. زیر نظر مورینیو می توان از تمام توان خود استفاده کرد.

ابراهیموویچ در پایان درباره آینده‌اش گفت: قرارداد یک ساله با یونایتد امضا کرده‌ام و می‌توانم آن را به دو سال افزایش دهم. سال‌های زیادی از بازیگری‌ام نمانده است. می‌خواهم سرگرم شوم و کار متفاوتی انجام دهم. نمی‌خواهم زمانی فوتبال را کنار بگذارم که سطح بازی ام پایین آمده باشد بلکه می‌خواهم در اوج از فوتبال خداحافظی کنم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج