سرمربی تیم فوتبال موناکو عملکرد شاگردانش برای حذف منچسترسیتی از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را ستود.

به گزارش خبرگزاری موج، لئونارئو ژاردیم بعد از برد 3 بر یک شب گذشته (چهارشنبه) تیمش برابر منچسترسیتی در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که صعود مردان او به لطف گل زده بیشتر در خانه حریف (بعد از تساوی 6 - 6 در مجموع دو دیدار) را به همراه داشت، گفت که از عملکرد مردانش راضی است.

موناکو ژادریم سابقه خوبی در حذف کردن تیم‌های انگلیس در رقابت‌های اروپایی دارد چرا که سال 2015 نیز آرسنال را در مرحله یک هشتم نهایی حذف کرد و پیش از آن هم در مرحله گروهی دو بار تاتنهام را شکست داده بود.

ژاردیم در واکنش به پیروزی تیمش به خبرنگاران گفت: برابر تیم‌های انگلیسی ما نتایج خوبی کسب می‌کنیم. ما آرسنال، سیتی و تاتنهام که سه تیم قدرتمند انگلیسی هستند را شکست داده‌ایم. امروز یکی از بهترین روزهای دوران مربیگری من است و امیدوارم که آخرینش نباشد.

سرمربی موناکو ادامه داد: بازی برابر منچسترسیتی و مهمتر از آن گل نخوردن مقابل این تیم کار سختی است اما ما بهترین تیم دنیا از نظر هجومی هستیم و من به بازیکنانم گفتم که اگر سه گل بزنند صعود می‌کنند. من باور داشتم که می‌توانیم این سه گل را بزنیم و فکر می‌کنم که خیلی خوب بازی کردیم. الان خیلی خوشحالم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج