باشگاه استقلال در آستانه سومین دیدار در لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد که تیم فوتبال این باشگاه آمادگی فنی و روحی برای دیدار با لوکوموتیو را دارد.

‌به گزارش خبرگزاری موج، سایت باشگاه استقلال در این مورد نوشت: در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا در گروه نخست این رقابت‌ها دو تیم استقلال ایران و لوکوموتیو ازبکستان روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند.

استقلالی‌ها به لحاظ روحی روانی و فنی کاملا بر این بازی تمرکز دارند و آماده هستند تا سه امتیاز این مصاف حساس خانگی را بدست آورند تا بخش بزرگی از راه صعود به مرحله بعد از پشت سر بگذارند. آبی‌های پایتخت به لحاظ نفری هم وضعیتشان نسبت به گذشته بهتر است و بدون مصدوم و محروم به این مصاف گام می‌گذارند. مطمئنا حضور هواداران استقلال همچون بازی با السد قطر می‌تواند راه گشای آبی‌ها باشد تا آنها بتوانند با قدرت از سد نماینده ازبکستان بگذرند.

تیم لوکوموتیو ازبکستان نشان داده از توان بالایی برخوردار است. این تیم فصل گذشته قهرمان ازبکستان شد و مطمئنا حریف دست و پا بسته‌ای نیست. آنها الاهلی را دو بر صفر بردند تا نشان دهند شکستشان برابر التعاون را نمی‌توان خیلی جدی به حساب آورد.

دیدار استقلال و لوکوموتیو روز دوشنبه ساعت 19 در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج