سرمربی آرسنال همچنان به انتقاد از عملکرد داور مسابقه بایرن مونیخ و تیمش در لیگ قهرمانان اروپا پرداخت.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از ساکرنت، آرسنال شب گذشته (شنبه) موفق شد برابر تیم لینکلن سیتی در جام حذفی انگلیس به برتری پنج بر صفر برسد تا برای دومین بار در سه سال اخیر به جمع چهار تیم پایانی راه یابد.

آرسن ونگر بعد از صعود تیمش به مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت‌: نمی‌خواستم شرط بندی کنم. فقط این را می‌دانستم که خیلی مهم است این بازی را ببریم. ‌دقیقا همان طور که برابر بایرن مونیخ خوب بازی کردیم در این بازی هم خوب بودیم. به همه بازیکنانم بازی دادم تا اعتماد به نفس‌شان بعد از شکست برابر بایرن مونیخ بازیابند. بازیکنان نیز من را ناامید نکردند. معتقدم برابر بایرن مونیخ تا زمانی که بازی یازده به یازده بود، خوب بازی کردیم. در نیمه دوم بازی، داور مسابقه قضاوت ناعادلانه‌ای داشت. وقتی شما برابر تیم باکیفیتی همچون بایرن مونیخ، یک بازیکن کمتر دارید، آن بازی دیگر فوتبال نیست.

سرمربی آرسنال ادامه‌ داد: آرزو دارم شما خبرنگاران یک روز جای من بودید و می‌فهمیدید چطور می‌توانید همه هواداران را راضی و قانع کنید. انتقادات از بازی قبل شروع شد. سه بار بازی با بایرن مونیخ را دیدم و کاملا برایم روشن شد که داور مسابقه بازی را خراب کرد.

در نیمه نخست دیدار برابر لینکلن، الکس اوکسلید چمبرلین از ناحیه همسترینگ پا دچار مصدومیت شد و از زمین مسابقه بیرون رفت. به نظر می‌رسد مصدومیت این بازیکن جدی است و او تا چند هفته‌ قادر به همراهی تیمش نخواهد بود. ونگر هم این مصدومیت را تایید و ابراز امیدواری کرد چمبرلین در هفته‌های پیش‌رو بتواند آرسنال را در بازی‌های حساس لیگ برتر و ادامه‌ جام اتحادیه همراهی کند.

تاکنون دو تیم منچسترسیتی و آرسنال به جمع چهار تیم برتر جام حذفی انگلیس راه یافتند. دو دیدار دیگر قرار است برگزار شود تا چهره تیم‌های راه یافته به نیمه نهایی مشخص شود. ابتدا امروز (یکشنبه) تاتنهام برابر میلوال بازی خواهد کرد و سپس فردا شب در بازی حساس چلسی و منچستریونایتد برابر هم به میدان می‌روند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج