رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا به مناسبت "قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران" پیام تبریکی را منتشر کرد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از سایت AFC، تیم‌ ‌ملی فوتبال ساحلی ایران موفق شد با برتری قاطعانه هفت بر دو برابر امارات عنوان قهرمانی رقابت‌های فوتبال ساحلی قهرمانی آسیا را به دست آورد. ملی‌پوشان فوتبال ساحلی ایران پیش‌تر با حضور در فینال توانسته بودند جواز حضور در جام جهانی باهاما را به دست آورد.

شیخ سلمان، رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از قهرمانی تیم‌ ‌ملی فوتبال ساحلی ایران در پیامی یادآور شد: می‌خواهم به جمهوری اسلامی ایران که تیم قدرتمندی از ابتدای مسابقات تا انتها بود تبریک بگویم. هم‌چنین باید به اماراتی ها نیز که عنوان نایب قهرمانی را به دست آورده‌اند تبریک بگویم. این دو تیم در کنار ژاپن قدرت‌های فوتبال ساحلی آسیا هستند و من مطمئن هستم که آن‌ها در باهاما آسیا را خوشحال خواهند کرد و نتیجه‌ خوبی را کسب خواهند کرد.

در ادامه‌ پیام شیخ سلمان آمده است: برای اولین بار بود که در مسابقات جنوب شرق آسیا برگزار می‌شد و بازی‌ها به خوبی برگزار شد. باید از مسوولان کشور مالزی نیز تشکر کرد که عملکرد خوبی داشتند.

تیم‌ ‌ملی فوتبال ساحلی ایران باید در جام جهانی باهاما با تیم‌های ایتالیا، مکزیک و نیجریه بازی کند.

تیم‌ ‌ملی فوتبال ساحلی ایران در اولین دیدار خود باید برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال ساحلی مکزیک به میدان برود که این بازی‌ها ماه آینده برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج