هافبک فرانسوی پیشین وستهام ضعف خط دفاعی را اصلی‌ترین دلیل جدایی‌اش از این تیم دانست.

به‌ گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از اکیپ، در فصل جابه‌جایی زمستانی یک انتقال بزرگ در لیگ فرانسه صورت گرفت. دیمیتری پایت، هافبک فرانسوی وستهام تصمیم گرفت که این تیم را ترک کند و به مارسی بر گردد.

پایت یکی از بهترین و آماده‌ترین هافبک‌های بازی‌ساز لیگ جزیره بود. او بعد از درخشش در یورو 2016 با چند پیشنهاد بسیار خوب مواجه شد، اما در نهایت تصمیم گرفت که به رقابت‌های لیگ فرانسه برگردد و بار دیگر پیراهن مارسی را بر تن کند.

این بازیکن فرانسوی در گفت‌وگویی که با روزنامه اکیپ فرانسه داشت از دلیل اصلی جدایی خود از وستهام سخن به میان آورد و گفت‌: لیگ برتر انگلیس بسیار جذاب و حساس است، ولی من دوست نداشتم در تیمی بازی کنم که شانسی برای کسب عنوان قهرمانی نداشت. خط دفاعی ضعیف وستهام یکی از دلایل اصلی جدایی من بود. خوب دفاع نمی‌کردیم و به راحتی گل می‌خوردیم. دیگر بازی کردن در لیگ جزیره برای من جذاب نبود و به همین خاطر تصمیم گرفتم که به مارسی برگردم.

مارسی برای بازگرداندن پایت 29 میلیون یورو پرداخت کرد که این گران‌ترین خرید تاریخ این باشگاه فرانسوی بود. پایت ‌در حالی تصمیم گرفت که به مارسی برگردد که از منچستریونایتد و رئال‌ مادرید به عنوان جدی‌ترین مشتریان او سخن به میان آمد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج