باشگاه ناپولی نسبت به نحوه داوری در دیدار نیمه نهایی کوپا ایتالیا برابر یوونتوس به شدت اعتراض کرد و آن را خجالت آور عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، ناپولی در دیدار رفت نیمه نهایی کوپا ایتالیا به مصاف یوونتوس رفت و سه بر یک مغلوب میزبانش شد. در این بازی ناپولی با یک گل نیمه نخست را به نفع خود به پایان رساند اما پائولو والری (داوربازی) در نیمه دوم دو پنالتی به نفع میزبان اعلام کرد و پائولو دیبالا آن ها را به گل تبدیل کرد.

باشگاه ناپولی نسبت به نحوه داوری به شدت اعتراض کرد و آن را خجالت آور عنوان کرد. کریستیانو جینتولی مدیر باشگاه ایتالیایی گفت: باید به بازیکنانمان به خاطر بازی که به نمایش گذاشتند، تبریک بگویم اما اتفاقی که در این بازی افتاد به فوتبال ایتالیا آسیب می‌رساند. رینا در پنالتی دوم تنها به توپ ضربه زد و پس از آن نمی توانست خود را کنار بکشد. قضاوت ها خجالت آور است.

په په رینا، دروازه‌بان ناپولی نیز به این موضوع اشاره کرد و گفت: نتیجه به خاطر قضاوت داور عوض شد. در پنالتی کوادرادو چه کاری باید انجام می‌دادم؟ ناپدید می‌شدم؟ خیلی عصبانی هستم. همه مردم ایتالیا مشاهده کردند چه اتفاقی افتاد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج