مطبوعات انگلیس مدعی شده‌ که روی هاجسون به مربیگری در کینگ‌پاور علاقه دارد و شاید گزینه جانشینی رانیری در لسترسیتی شود.

به گزارش خبرگزاری موج، کلودیو رانیری که فصل گذشته در عین ناباوری قهرمانی را برای لسترسیتی بدست آورد هفته گذشته پس از کسب نتایج ضعیف با تصمیمی ناراحت‌کننده و عجیب از سمت خود برکنار شد.

کریگ شکسپیر، دستیار مربی ایتالیایی به طور موقت هدایت روباه‌ها را بر عهده گرفته و باید دید چه سرنوشتی پیدا می‌کند. این مرد انگلیسی دوشنبه شب توانست با یک بازی فوق‌العاده لیورپول را درهم کوبد تا اولین پیروزی سال 2017 را بدست آورد. طبق برخی ادعاها با این عملکرد خوب بعید نیست که وی به مربی اصلی لستر بدل شود. بازی شنبه مقابل هال‌سیتی این تصمیم را مشخص می‌کند.

اما در کنار این مربی انگلیسی، گزینه‌هایی برای جانشینی رانیری مطرح شده که هیچکدام سندیت ندارد. طبق اخبار اسکای اسپورت تنها 4 نفر یعنی رئیس باشگاه، معاون رئیس، مدیر اجرایی و مدیر ورزشی از پیشرفت این تصمیم خبر داشته و هیچ چیزی مشخص نیست.

اسکای علاوه بر این مدعی شده که با توجه به آمار اطلاعاتی خود روی هاجسون برای جانشینی کلودیو آماده بوده و می‌خواهد به لیگ برتر بازگردد.

مربی سابق انگلیس، 4 سال بر مسند هدایت سه‌شیرها ایستاد ولی نتیجه قابل قبولی نگرفت. وی تیم‌های فولام، لیورپول و وستبرومویچ را مربیگری کرده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج