استقلال خوزستان در بین تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا با دو پیروزی متوالی بهترین عملکرد را داشت. 

به گزارش خبرگزاری موج، کسب 6 امتیاز از دو بازی با الفتح عربستان والجزیره صدرنشین لیگ امارات آنهم از سوی تیمی که حضورش در بازی ها به دلیل مشکلات مالی در هاله ای از ابهام قرار داشت قابل پیش بینی نبود.
به همین بهانه گپ کوتاهی با دانیال ماهینی - مدافع راست استقلال خوزستان زدیم که آن را می خوانید:


*الجزیره را هم بردید!


بردن الجزیره کاری بود که فقط از تیم استقلال خوزستان بر می آمد. ما با یک بازی حساب شده و البته منطقی این تیم را شکست دادیم. دو بردی که ما در لیگ قهرمانان آسیا به دست آوردیم به زعم برخی عجیب و حتی شانسی بود در حالی که این طور نیست و ما با علم به پیروزی وارد زمین شدیم و با تلاش و لطف خداوند به 6 امتیاز حیاتی دست یافتیم. من اولین فصل حضور در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه می کنم. به نظر من اگر در این بازی ها به اصول دفاع پایبند باشی می توانی در برابر تیم های عربی پیروز شوی. تیم های عربی هر قدر هزینه کنند به پای تیم های ایرانی نمی رسند و اگر ما گاهی شکست می خوریم به خاطر ستاره های گرانقیمت تیم حریف است. در غیر این صورت ما از نظر استعداد برتر از تیم های عربی هستیم.


*با این بازی ها و این نتایج آیا می توان از استقلال خوزستان انتظار صعود از مرحله گروهی داشت؟


با وجود این دو پیروزی زود است از صعود حرف بزنیم. در حضور پرشور تماشاگران اهوازی اگر موفق به شکست تیم لخویا شویم 70 درصد راه صعود را طی خواهیم کرد. این را هم بگویم با وجود مشکلات مالی این بردها برای خیلی ها تعجب برانگیز بود. اما ما به مشکلات مالی عادت کرده ایم. امیدوارم این دو برد بهانه ای شد که حق و حقوق فصل گذشته، پاداش ها و هم چنین دستمزدهای این فصل را به ما پرداخت کنند. تیم ما اگر به دور بعدی بازی ها صعود کند شاهکار کرده است.


*آیا فکر می کنی این بازی ها بهانه ای شود برای اینکه دوباره به تیم ملی دعوت شوی؟


با وجود اینکه به اردوهای اخیر تیم ملی دعوت نشده ام اما برای حضور دوباره در اردوی تیم ملی یک دنیا انگیزه دارم. من حتی بازی های خود در برابر الفتح و الجزیره را مدیون دعوت به اردوی تیم ملی و بازی های تدارکاتی و هم چنین راهنمایی های کی روش هستم. با این حال اگر دعوت نشوم مثل همیشه به کی روش احترام می گذارم و برای تیم ملی دعا می کنم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج