ستاره گلزن چلسی به مدعیان قهرمانی در لیگ برتر هشدار داد چلسی بلد است چطور قهرمان شود.

به گزارش خبرگزاری موج، چلسی توانسته است از میانه‌های فصل در صدر جدول لیگ برتر قرار بگیرد. این تیم حاشیه امنیت خوبی برای خود ایجاد کرده است و شانس نخست قهرمانی در لیگ برتر محسوب می‌شود. البته هنوز تیم‌هایی چون تاتنهام، منچسترسیتی، آرسنال و حتی منچستریونایتد و لیورپول نیز شانس قهرمانی دارند و امیدوار هستند چلسی در بازی‌های پیش‌رو امتیاز از دست بدهد تا آنها بتوانند اختلافشان را با تیم تحت هدایت آنتونیو کونته کم کنند. 

ادن هازارد با هشدار به مدعیان قهرمانی در لیگ برتر گفت: ما حرفه‌ای هستیم. دو سال پیش نیز قهرمان لیگ شدیم. به همین خاطر کاملا تجربه لازم را داریم که باید چکار کنیم تا قهرمان شویم. چلسی کارش را بلد است. چندین ماه است که در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفتیم و می‌خواهیم تا پایان در صدر جدول باقی بمانیم. با این حال بازی‌های سختی در پیش داریم و می‌خواهیم گام به گام پیش برویم تا به هدف‌مان برسیم.

ستاره بلژیکی چلسی ادامه داد: وظیفه من گلزنی نیست. بیشتر دوست دارم بازی‌سازی کنم و بقیه بازیکنان را در موقعیت گل قرار بدهم اما اگر گل به ثمر برسانم، خوشحال می‌شوم. با این حال چیزی که برایم مهم است پیروزی تیم است. اول دوست دارم چلسی پیروز شود و در ادامه اگر بتوانم گل بزنم یا پاس گل بدهم، خوشحال خواهم شد. فعلا باید به بازی پیش‌رو فکر کنیم چون بازی سختی در خانه وستهام خواهیم داشت.

چلسی این هفته باید در لیگ برتر انگلیس به زمین وستهام داربی کوچک لندن را برگزار کند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج