کاپیتان پرسپولیس و بازیکن ملی پوش پرسپولیس که شب گذشته در انتخاب مردمی به عنوان مرد سال آسیا دست یافت از هواداران و کسانی که او را لایق این انتخاب دانستند تشکر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سیدجلال حسینی، مدافع باتجربه سرخپوشان که عملکرد مثبتی در این فصل در تیم ملی و پرسپولیس از خود به جا گذاشته در برنامه نود شب گذشته به عنوان مرد سال آسیا انتخاب شد. شماره 4 سرخپوشان در در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص این انتخاب گفت: جا دارد از تمام کسانی که با این انتخاب شرمنده‌ام کردند تشکر کنم و امیدوارم شایسته لطف آنها باشم. همیشه تلاش می‌کنم بهترین عملکردم را برای موفقیت تیم به کار گیرم. بار دیگر از همه کسانی که این اتفاق بزرگ را برایم رقم زدند تشکر می‌کنم و این مساله انگیزه‌ام را برای عملکرد بهتر در ادامه بیشتر کرده است.


سیدجلال حسینی در خصوص دیدار امروز این تیم برابر الوحده امارات گفت: اردوی مناسبی را پشت سر گذاشتیم و از همه نظر آماده این مسابقه هستیم و امیدوارم با حمایت هواداران ایرانی حاضر در استادیوم و دعای میلیون‌ها هوادار پرسپولیس نتیجه‌ای مناسب کسب کنیم و ما مثل همیشه برای پیروزی و برد به مصاف رقیبان می‌رویم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج