سرمربی تیم فوتبال یوونتوس به این شایعه که او جزو کاندیداهای جانشینی لوئیس انریکه روی نیمکت بارسلونا است، واکنش جالبی نشان داد.

به گزارش خبرگزاری موج، در روزهایی که گمانه‌زنی‌ها درباره آینده لوئیس انریکه شدت گرفته است، نام ماسیمیلیانو الگری، سرمربی تیم فوتبال یوونتوس هم به فهرست کاندیداهای احتمالی جانشینی سرمربی بارسلونا اضافه شده است اما او به شیوه‌ای جالب این موضوع را تکذیب کرد.

به تازگی شایعاتی منتشر شده که آلگری در حال یادگیری زبان اسپانیایی است تا برای برقرار کردن ارتباط با شاگردان آینده‌اش مشکل نداشته باشد. این همان داستانی بود که در ابتدای سال نیز شکل گرفت زمانی که برخی رسانه‌ها ادعا کردند سرمربی بانوی پیر مشغول یادگیری زبان انگلیسی است تا برای ارتباط برقرار کردن با بازیکنان آرسنال مشکل نداشته باشد.

آلگری اما به شایعه جدیدی که درباره آینده او شکل گرفته است به شیوه‌ای جالب واکنش نشان داد. او در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر ناپولی در جام حذفی ایتالیا به خبرنگاری که از او پرسید آیا در حال یادگیری زبان اسپانیایی است، پاسخ داد: اسپانیایی؟ من زبان ایتالیایی را هم در مدرسه به زور یاد گرفتم.  اینجا هم در تورین با احتیاط لهجه تورینی را یاد گرفتم اما حالا خیلی خوب به آن مسلط شده‌ام.

انریکه و آلگری هر دو تا پایان فصل جاری با بارسلونا و یوونتوس قرارداد دارند اما احتمال جدایی سرمربی اسپانیایی کاتالان‌ها از احتمال عدم تمدید قرارداد آلگری با بانوی پیر بیشتر به نظر می‌رسد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج