مهاجم تیم ناپولی از اهمیت دیدار با یوونتوس در نیمه نهایی کوپا ایتالیا گفت و تاکید کرد اینکه تیمش بعد از ۱۵ هفته شکست خورده است فاجعه نیست.

به گزارش خبرگزاری موج، دور رفت مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام حذفی ایتالیا امشب با برگزاری یک دیدار آغاز می‌شود که یوونتوس در خانه به دیدار ناپولی خواهد رفت. شاگردان مائوریسیو ساری هفته گذشته در لیگ برتر شکست خوردند و از کورس قهرمانی عقب افتادند و حالا امیدوار هستند در جام حذفی نتیجه خوبی کسب کند. 

امانوئله جیاکرینی درباره دیدار با یوونتوس در کوپا ایتالیا گفت: بعد از ۱۴-۱۵ هفته شکست خوردیم که طبیعی است. این شکست فاجعه نیست. هر تیمی ممکن است در یک فصل چنین شکست‌هایی را تجربه کند. مدت‌ها بود شکست نخورده بودیم ولیدر بازی برابر آتالانتا با ترکیبی متفاوت با بازی‌های قبل در زمین حاضر شدیم و شکست خوردیم. این شکست ما را از اهداف‌مان دور نمی‌کند.

جیاکرینی درباره بازی با یوونتوس در تورین گفت: بازی در تورین برای هر تیمی سخت است و می‌دانیم چه بازی دشواری در پیش داریم. آن هم با در نظر گرفتن این موضوع که هفته بعد باید در لیگ برتر برابر رم به میدان برویم. یوونتوس به نظر تیم بدون نقصی است ولی امیدوار هستیم بهترین نتیجه ممکم را کسب کنیم. برای کسب برد به تورین خواهیم رفت. کوپا ایتالیا برای ما خیلی جدی است و نمی‌خواهیم این جام را از دست بدهیم. مربی به ما گفته است که باید با چه روشی برابر یووه به میدان برویم تا نتیجه خوبی کسب کنیم. نمی‌خواهیم در سن پائولو در بازی برگشت ناامید باشیم. رسیدن به فینال لذت بخش خواهد بود ولی حریف بزرگی در مقابل خودمان داریم که باید با تمام توان برابر آن به میدان برویم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج