گلزن اول لسترسیتی به انتقاد از منتقدان این تیم پرداخت و بار دیگر تاکید کرد نقشی در برکناری رانیری نداشتند.

به گزارش خبرگزاری موج، لسترسیتی موفق شد با برتری سه بر یک برابر لیورپول در اولین دیدار بدون کلودیو رانیری برد روحیه بخشی را کسب کند.

جیمی واردی که بهترین گلزن فصل قبل گرگ‌ها بود، در این دیدار ستاره تیمش بود و موفق شد برای تیمش دو گل به ثمر برساند. او بعد از پایان بازی گفت: متاسفانه انتقادهای بی‌رحمانه‌ای در چند وقت اخیر از ما شد. شما امشب انگیزه را در پای بازیکنان لستر دیدید. همه می‌خواستیم خودمان را ثابت کنیم. نمی‌توانم دلیل افتمان را به شما بگویم و با انگشت آن را نشان بدهم. باید بدانیم فقط با سخت کار کردن می‌توانیم از این شرایط خارج شویم. نیاز داریم که متحد باشیم و به هیچ وجه به منتقدان گوش ندهیم. بازیکنان لستر فقط به فوتبال‌شان فکر می‌کنند. منتقدان اطلاعی ندارند و صحبت‌هایی را به زبان آوردند که فقط انگیزه ما را بیشتر کرد. آنها بهتر است ساکت باشند چون بازیکنان لستر هیچ نقشی در امور باشگاه ندارند و تنها کار خودشان را انجام می‌دهند.

او ادامه‌ داد: می‌خواستیم در این بازی روحیه جنگندگی‌مان را نشان بدهیم. فکر می‌کنم هواداران از دیدن یک فوتبال خوب و با طراوت لذت بردند. سرتر از حریف بودیم. خودم از گل‌های کمی که در این فصل به ثمر رساندم ناراحتم  ولی امیدوارم دو گلی که در این بازی به ثمر رساندم، مرا به جلو سوق بدهد و باعث شود در ادامه فصل نتایج بهتری را کسب کنیم. علاوه بر این نیز یک بازی حساس در لیگ قهرمانان اروپا داریم که باید برنده از زمین مسابقه بیرون بیاییم. کسب سه امتیاز برابر لیورپول خیلی شیرین و بزرگ است. باید از همین‌جا شروع کنیم و این بازی پله اول ما برای رسیدن به موفقیت‌های هرچه‌ بیشتر و جبران نتایج ضعیف ابتدای فصل باشد.

لسترسیتی باید چندی دیگر در لیگ قهرمانان اروپا دیدار برگشت خود را برابر سویا برگزار کند. آنها در بازی رفت با نتیجه‌ دو بر یک مغلوب حریف خود شدند ولی شانس بالایی برای جبران مافات خواهند داشت.

«گرگ‌های فوتبال انگلیس» هفته‌ آینده در لیگ برتر باید به مصاف هال سیتی بروند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج