اسکی‌باز ونزوئلایی که تاکنون برف ندیده بود در مسابقات قهرمانی جهان فنلاند شرکت کرد و از سوی مخاطبان در فضای مجازی بدترین اسکی‌باز شناخته شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از USA today، آدریان سولانو ونزوئلایی تاکنون بر روی برف تمرینی نداشته است. او در کشور خود با اسکی چرخدار تمرین می‌کرد. او در ماه ژانویه به فرانسه سفر کرد تا از آنجا به سوئد برود و بر روی برف تمرین کند اما مسئولان فرانسوی که او را اسکی باز نمی‌دانستند، اخراجش کردند.

بدین ترتیب سولانو بدون اینکه تمرین بر روی برف داشته باشد، در مسابقات قهرمانی جهان فنلاند شرکت می‌کند. عملکرد بسیار ضعیف سولانو مورد تمسخر کاربران فضای مجازی قرار می‌گیرد اما او همچنین به مسابقه‌ دادن در اسکی کراس ۱۰ کیلومتر ادامه می‌دهد.

روحیه این ورزشکار بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. او در طول این مدت در اینستاگرام خود پیام‌های مثبت و انرژی‌بخش منتشر می‌کند. او در اینستاگرام خود نوشته است: با اینکه تاکنون برف ندیده بودم و نتوانسته بودم روی برف تمرین کنم بهترین نمایش را داشتم و به جنگیدن ادامه دادم.

الکسی والاووری، گزارشگر ورزشی تلویزیون فنلاند در واکنش به حضور سولانو اظهار کرد: فکر کردم بالاخره کسی باید به این اتفاق واکنش نشان بدهد زیرا این داستان ناعادلانه است. شخصی از یک شرایط ضعیف به اینجا می‌آید تا به آرزویش برسد.

او به پاریس رفته و آرزویش از او گرفته شده است. فرهنگی داریم که می‌گوید ورزش زمانی عالی است که پیروز شویم. می‌خواهم این را کنار بگذارم. پیروزی‌های زیادی وجود دارند. شما شکست‌هایی می‌خورید و پیروزی‌هایی را تجربه می‌کنید اما چیزهای دیگری نیز در ورزش وجود دارد.

سولانو می‌گوید از زمین خوردنش لذت برده است زیرا انگیزه بیشتری برای بلند شدن و رسیدن به هدفش پیدا کرده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج